دانلود کتاب صوتی فروش؛ تنها راه بقا با صدای ابوالفضل شاه‌بهرامی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی فروش؛ تنها راه بقا اثر گرنت کاردون

دانلود و خرید کتاب صوتی فروش؛ تنها راه بقا

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فروش؛ تنها راه بقا  نوشته  گرنت کاردون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فروش؛ تنها راه بقا

کتاب صوتی فروش؛ تنها راه بقا نوشتهٔ گرنت کاردون و ترجمهٔ شایان تقی نژاد و با صدای ابوالفضل شاه‌بهرامی است و نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی فروش؛ تنها راه بقا

به نظر شما کسب‌‌و‌کاری وجود دارد که بدون مشتری بتواند سرپا باقی بماند؟ همچنین، قبول دارید که دو مفهوم «مشتری» و «فروش» به هم گره خورده‌اند؟ اگر جواب شما مثبت باشد، حتما این عنوان را هم تأیید می‌کنید: «فروش، تنها راه بقا». این کتاب صوتی را گرنت کاردون نوشته و اثر، با صدای ابوالفضل شاه‌بهرامی در دسترس شما قرار گرفته است تا بدانید چرا فروش تنها راه بقاست؟

می‌دانید دکتر تونی آلساندرا، نویسنده، درباره این اثر چه گفته است؟ او در جایی نوشته: «کتاب گرنت کاردون فقط برای فروشندگان نیست. این کتاب به والدین، معلمان، مدیران، مربیان که نیاز به تأثیرگذاری و ایجاد انگیزه در رفتار دیگران دارند نیز کمک می‌کند.». برای دانستن اینکه چرا آلساندرا چنین تعریف درشتی از کتاب کاردون کرده است، بیایید چند پاراگراف از اثر را با هم بخوانیم:

«فروشندگان توجه خود را برای فروش روی افرادی متمرکز می‌کنند که نمی‌شناسند و آنهایی را که می‌شناسند، نادیده می‌گیرند. شرکت‌ها برای افرادی که نمی‌شناسند و تا به حال فروشی به آنها نداشته‌اند، تبلیغ می‌کنند. این شرکت‌ها حتی برای افرادی تبلیغ می‌کنند که علاقه‌ای به محصول‌شان ندارند. فروشندگان منتظر افرادی می‌مانند که نمی‌شناسند و حتی با آنها تماس می‌گیرند در حالی‌که از افراد تحت نفوذشان صرف‌نظر می‌کنند. این یکی از نقض‌شده‌ترین اصولی است که فروشندگان در حرفه‌شان آن را نادیده می‌گیرند.».

این کتاب با روایت خوب ابوالفضل شاه‌بهرامی، به اصلاح لُب مطلب را به شما می‌رساند، چراکه لحن گیرای او مانع از این خواهد شد که حواستان هنگام شنیدن اثر پرت شود.

می‌توان گرنت کاردون را مانند یک معلم دلسوز دانست که راه و رسم دوباره روی پا ایستادن را به آن دسته از فروشندگانی که در دنیای کسب‌وکار دچار ناامیدی شده‌اند، یاد می‌دهد.

راستی، اگر در فکر راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید هستید، این کتاب قواعد شروع از صفر را به شما خواهد آموخت و البته شما را به مهم‌ترین نقطه این روند، یعنی فروش می‌رساند. گرنت کاردون با بیان ویژه‌ خود، تمام روش‌های تبدیل شدن به یک فروشنده‌ٔ حرفه‌ای را به شما یادخواهد داد.

این کتاب صوتی در ۹ ساعت و ۲۸ دقیقه راه جدیدی در دنیای تجارت به روی شما باز می‌کند.

شنیدن کتاب صوتی فروش؛ تنها راه بقا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به دوستداران کتاب‌های مدیریت و کسب‌وکار پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

nazanin
۱۴۰۲/۰۸/۰۸

من نسخه چاپی این کتاب رو خریدم برای من خیلی مفید بوده

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۹ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۲۱٫۸ مگابایت
زمان۰۹ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۲۱٫۸ مگابایت