با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی گیرنده شناخته نشد اثر کاترین کرسمن تیلور

دانلود و خرید کتاب صوتی گیرنده شناخته نشد

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گیرنده شناخته نشد  نوشته  کاترین کرسمن تیلور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گیرنده شناخته نشد

کتاب صوتی گیرنده شناخته نشد، مهم‌ترین اثر داستانی کاترین کرسمن تیلور نویسنده و استاد دانشگاه امریکایی است. کرسمن تیلور در طول زندگی خود سه کتاب نوشت که کتاب حاضر به بیش از ۲۰ زبان ترجمه شده است.

 درباره کتاب صوتی گیرنده شناخته نشد

دو دوست صمیمی آلمانی در این داستان با هم نامه‌نگاری می‌کنند. دوستانی که سال‌های طولانی باهم در سانفرانسیسکو زندگی می‌کردند و اکنون یکی از آنها با آلمان بازگشته است. آن هم در زمانه‌ای که هیتلر در آلمان حکومت می‌کند. شما در این کتاب داستان دگرگونی یک پیوند دوستی را بر اثر اتفاقاتی که در آلمان نازی می‌افتد، می‌خوانید.

گیرنده شناخته نشد در سال ۱۹۳۸ به سرانجام رسید. زمانی که جنگ دوم هنوز شروع نشده بود و مردم و سیاستمداران غربی هیتلر را خطری جدی برای بشریت نمی‌دانستند. انزواطلبی سیاسی در ان روزها آمریکا را دربر گرفته بود و تفکر غالب آن روزها این بود که هرآنچه در اروپا می گذرد به ما مربوط نمی‌شود. در کشور آلمان هم خیلی ها نظر خنثی و حتی مثبت نسبت به هیتلر داشتند.

 اما تیلور در داستانش خب از خطری برای آینده بشریت داد. خطری که کلیومترها دور از کشورش در حال گسترش بود.

 داستان گیرنده شناخته نشد اول در مجله استوری به چاپ رسید اما سردبیر کم شعور مجله داستان را قوی‌تر از آنی دانست که یک زن آن را نوشته باشد  برای همین نام نویسنده را ازان حذف کرد و اسم کرسمن تیلور را روی آن گذاشت. نامی که خانم تیلور تا آخر عمرش به نشانه اعتارض از آن استفاده کرد.

 این داستان به اندازه‌ای مورد استقبال قرار گرفت که مجلهٔ ریدرز دایجست معروف و پرتیراژ تصمیم به انتشار آن گرفت. کمی بعد، در سال ۱۹۳۹، انتشارات سایمون اندشوستر، گیرنده شناخته نشد را در قالب کتابی چاپ کرد.

در سال ۱۹۹۵ به مناسبت پنجاهمین سالگرد نابودی اردوگاه‌های مرگ، کتاب گیرنده شناخته نشد  تجدید چاپ شد و دیده شدن دوباره این اثر، کاترین تیلور را تا سال بعد که آخرین سال زندگی‌اش بود، به شهرت جهانی رساند. او باقی‌مانده‌ عمرش را به امضا کردن کتاب و مصاحبه‌های مختلف گذراند و در سال ۱۹۹۶ در ۹۳ سالگی چشم بر این دنیا بست.

شنیدن کتاب گیرنده شناخته نشد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به رمان‌های خارجی به ویژه داستان‌هایی درباره جنگ جهانی دوم مخاطبان این کتاب‌اند.

 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
M
۱۴۰۰/۰۸/۲۵

نوین کتاب پولی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۴٫۰ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۴٫۰ مگابایت