با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عین عاشقی

دانلود و خرید کتاب صوتی عین عاشقی

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عین عاشقی  نوشته  حسین وحدانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عین عاشقی

کتاب صوتی عین عاشقی چند روایت از وصل و جدایی، نوشته حسین وحدانی است که با صدای گرم رضا عمرانی می‌شنوید. این اثر زیبا و دلنشین، مواجه نویسنده با موضوع عشق است و در تلاش است تا عشق را در خلال روزمرگی‌‌های زندگی ما بیان کند.

درباره کتاب صوتی عین عاشقی

حسین وحدانی کتاب عین عاشقی را اینطور توصیف می‌کند: «نوشته‌های عین عاشقی روایت‌هایی پراکنده از مواجهه شخصی من با موضوع عشق است؛ گاه از دور و گاه از نزدیک. شمایی که این روایت‌ها را می‌خوانید، اگر تکه‌هایی را با تکه‌های دیگر متناقض یافتید، تعجب نکنید. زیرا عشق است که، به گمان من، این تناقض‌ها را در ذات خود دارد. به تعبیری ما با منشوری چندوجهی روبه‌روییم که نور را هرجور به آن بتابانی، جوری دیگر بازمی‌تابد و رنگی دیگر می‌گیرد؛ گاه تیره و گاه روشن. بنابراین ‌آنچه درباره عشق نوشته‌ام، گاه زیباست و گاه زشت؛ بسته به زمان و زاویه‌ای که از آن به منشور عشق نگاه کرده‌ام.»

نوشتن از عشق، ساده و سخت است. ساده از آن رو که همه ما آن را تجربه کردیم و سخت از این جهت که هرکس تجربه منحصربه خودش را دارد. تجربه‌ای که هرچند عمیق و زیباست، اما به کلام درآوردنش، گاه ناممکن می‌شود. عشق شاید عنصر گمشده‌ای باشد که ما روزها و شب‌هایمان را در جستجوی آن صرف می‌کنیم و همیشه به دنبالش هستیم. عشق، یک روایت اسطوره‌ای است که قرار است زندگی ما را از این رو به آن رو کند و ما در انتظار این تحول، زندگی را زندگی می‌کنیم. گاهی زیبایی‌های آن را می‌بینیم و از آن سرمست می‌شویم و گاهی، زشتی‌هایش، درد و رنجش، با تمام وجود به سویمان هجوم می‌آورد و راه نفس کشیدنمان را می‌بنند. این عشق است. همان چیزی که در خط به خط این کتاب نوشته شده است و زیبایی‌هایش را به ما نشان می‌دهد. کتابی عمیق که مناسب تمام روزهاست. چه روزهایی که از عشق دلزده و غمگینیم و چه روزهایی که انرژی و شور و جوش و خروشش را نمی‌توانیم در وجودمان نگاه داریم.

کتاب صوتی عین عاشقی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی عین عاشقی را به تمام کسانی که دوست دارند از یک عاشقانه زیبا لذت ببرند، پیشنهاد می‌کنیم. این اثر را به کسی که دوستش دارید، هدیه بدهید و اگر دوست دارید عشق را به روزهایتان اضافه کنید، خط به خط این کتاب را بشنوید و به عمق جانتان ببرید.

درباره حسین وحدانی 

حسین وحدانی، نویسنده و روزنامه‌نگار، متولد سال ۱۳۵۸ است. او از هجده سالگی به کار مشغول شده است. حسین وحدانی را به دلیل سابقه طولانی‌ نویسندگی‌اش در فضای مجازی، با نام حسین وی می‌شناسند. او در طول این سال‌ها یادداشت‌های بسیاری را در رسانه‌های مجازی مختلف منتشر کرده است و در نوشته‌هایش عموما از دو موضوع صحبت می‌کند: عشق و تنفر از جنگ. از میان کتاب‌های او می‌توان به دال دوست داشتن و عین عاشقی اشاره کرد.

درباره رضا عمرانی 

رضا عمرانی، بازیگر تئاتر، کارگردان رادیو تئاتر، بازیگر،کارگردان و گوینده رادیو است و در حال حاضر به عنوان مشاور هنری و مدیر تیم تولید شرکت تولید کتاب صوتی ماه آوا فعالیت می‌کند. او برادر علی عمرانی، بازیگر تئاتر و سینما و گوینده رادیو است. 

بخشی از کتاب صوتی عین عاشقی

ما محتاج رعایتیم انگار، چه وقتی معشوقیم و کسی دوستمان می‌دارد، چه وقتی عاشقیم و کسی را دوست می‌داریم. ما، همین ما که می‌توانیم در این آشفته‌بازار فروش عشق‌‌های یک‌بارمصرف در رنگ‌ها و اندازه‌ها و مدل‌های گوناگون، با یک پیامک سر‌و‌ته یک رابطه را هم بیاوریم یا کهنه‌ای را نو کنیم، دلمان رعایت می‌خواهد؛ رعایت شدن، رعایت کردن. رعایت، همان چیزی است که ما توی زندگی‌هامان گمش کرده‌ایم. همان که گم‌شدنش گلدان‌هایمان، آدم‌هایمان، عشق‌هایمان را خشکانده‌ است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳۱٫۸ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۴ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳۱٫۸ مگابایت