با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اسب تک شاخ

دانلود و خرید کتاب صوتی اسب تک شاخ

در ۳۰ روز خود منحصر به فردت را پیدا کن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اسب تک شاخ  نوشته  دنیل آملی وینسنت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اسب تک شاخ

کتاب صوتی اسب تک شاخ نوشته دنیل آملی وینسنت است که با ترجمه الهام میرمحمدی و فرزانه فائزی منتشر شده است. کتاب اسب تک شاخ به شما یاد می دهد در در ۳۰ روز خود منحصر به فردتان را پیدا کنید.

درباره کتاب اسب تک شاخ

تک‌شاخ‌ها در طول تاریخ از جایگاه ویژه‌ای در افسانه‌ها و داستان‌های نقاط مختلف جهان برخوردار بوده‌اند. این موجود در بین در بین یونانی‌ها، بابلی‌ها و پارس‌ها، نماد آزادی، پاکی، امید، شادی و سلامت است. برخی دیگر هم آن را به فرهنگ اروپای کهن و قرون وسطا نسبت می‌دهند. منشأ این موجود و داستان‌های آن دقیق این موجود مشخص نیست. 

برپایه افسانه‌هایی که درباره تک‌شاخ‌ها وجود دارد کسانی می‌توانند تک شاخ ببینند که قلبی پاک و خالص داشتند، لمس شاخ بهبودی و ثروت به همراه داشت. از ویژگی‌های تک شاخ تغییر شکل و سفر به دنیای دیگر است. تک شاخ به عنوان یک موجود منحصر به فرد پیامی دارد، توانایی‌های خود را باور کنیم و شگفتی‌های جهان را ببینیم. و جهان را از نقش بی‌تکرار خود بي‌نصیب نگذاریم. تغییر در هر زمان و هر مرحله از زندگی ما امکان پذیر است. 

این کتاب به شما کمک می‌کند مسیر زندگی‌تان را تغییر دهید و به سمت چیزی بروید که همیشه آن را می‌خواستید. 

نویسنده در مقدمه کتاب توضیح می‌دهد که زندگی خوبی داشته است، یک شغل خوب با درآمد مناسب، خانه و ماشین و امنیت بازنشستگی اما همیشه عاشق سریال‌ها و فیلم‌های پر از ماجراجویی بوده و حس می‌کرده چیزی از زندگی‌اش درست نیست، او از زندگی رضایت نداشته و نمی‌خواسته این‌طور پیر شود، پس مسیر زندگی‌اش را تغییر می‌دهد. 

شنیدن  کتاب اسب تک شاخ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به موفقیت و پیشرفت در زندگی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۰۰٫۸ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۰۰٫۸ مگابایت