با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اسب تک شاخ

دانلود و خرید کتاب اسب تک شاخ

در ۳۰ روز خود منحصر‌ به فردت را پیدا کن

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اسب تک شاخ  نوشته  دنیل آملی وینسنت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اسب تک شاخ

دنیل آملی وینسنت در کتاب اسب تک شاخ قرار است به مخاطبانش کمک کند تا در  ۳۰ روز خود منحصر‌ به فردشان را پیدا کنند. این کتاب را با ترجمه الهام میرمحمدی در دست دارید. 

درباره کتاب اسب تک شاخ

تک شاخ‌ها موجودات افسانه‌ای هستند که قدرت و توانایی‌های عجیب و باورنکردنی دارند. در تاریخ همیشه از آن‌ها به عنوان موجوداتی یاد می‌شود که به واسطه توانایی‌هایشان می‌توانند دنیا را متحول کنند. دنیل آملی وینسنت در این کتاب قرار است به ما کمک کند تا توانایی‌های منحصر به فرد خودمان را پیدا کنیم. توانایی‌هایی که به ما کمک می‌کند تا خلاقیت نهفته در درونمان را بروز دهیم و قدرتمان را به دنیا نشان دهیم. 

کتاب اسب تک شاخ به ما کمک می‌کند تا تمام آنچه را قبلا غیر ممکن می‌دانستیم به ممکن تبدیل کنیم. این کتاب سی روز زمان شما را به خودش اختصاص می‌دهد و برای هر روز تمرینی دارد. بعد از خواندن آن و انجام دادن تمرین‌ها، نتیجه شگفت‌انگیز را به چشم می‌بینید. 

کتاب اسب تک شاخ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام کسانی که دوست دارند با توانایی‌هایشان دنیا و زندگی خودشان و دیگران را متحول کنند، می‌توانند از محتوای این کتاب بهره ببرند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۸۳-۱۶-۷
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۸۳-۱۶-۷