با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هدف هایتان را مسری کنید

دانلود و خرید کتاب صوتی هدف هایتان را مسری کنید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هدف هایتان را مسری کنید  نوشته  مارک مک کورمک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هدف هایتان را مسری کنید

کتاب صوتی هدف هایتان را مسری کنید اثر مارک مک کورمک یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز است. این کتاب با ترجمه سعید خاموش و صدای سحر بیرانوند منتشر شده است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود. 

درباره کتاب از هدف هایتان را مسری کنید

مهم‌ترین مانع برای رسیدن به هدف ارتباط است. مردم به طور طبیعی اکراه دارند با دیگران ارتباط بگیرند و یا هدفشان را با آن‌ها به اشتراک بگذارند. مردم دلشان نمی‌خواهد هدف‌هایشان را به دیگران بگویند و نمی‌خواهند رویاهایشان را برای دیگران به نمایش بگذارند و یا با درخواست کمک احساس ضعف کنند. اما باید بدانید برای پیشرفت باید افرادی را پیدا کنید که در ارتباط با دیگران استادند و از مطرح کردن هدفشان احساس حماقت نمی‌کنند. برای رسیدن به هدف‌هایتان باید آدم‌های هم مسیر پیدا کنید و این کتاب در این راه به شما کمک می‌کند. 

شنیدن کتاب هدف هایتان را مسری کنید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی با برنامه و موفقی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳٫۷ مگابایت