با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماجرا فقط این نبود

دانلود و خرید کتاب صوتی ماجرا فقط این نبود

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ماجرا فقط این نبود  نوشته  زیدی اسمیت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ماجرا فقط این نبود

کتاب صوتی ماجرا فقط این نبود، شش جستار درباره زندگی در کنار ادبیات و هنر از زیدی اسمیت دارد که با ترجمه معین فرخی و احسان لطفی و صدای مریم لطفی می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی ماجرا فقط این نبود

 در کتاب ماجرا فقط این نبود، زیدی اسمیت به بررسی وقایع اخیر در دنیای فرهنگ و هنر و سیاست می پردازد.

زیدی اسمیت بیست و پنج ساله بود که با رمان دندان‌های سفیدبه موفقیت ادبی رسید. در این ۱۹ سالی که از آن رمان گذشته، اسمیت پیوسته در کانون توجه بوده و نوشته‌هایش با خودش بالیده‌اند. جستارهای اسمیت توصیف و تشریح این بلوغ است؛ بازنگریِ دائمی زندگی و روش نوشتن و خواندنش، کنجکاوانه نگاه‌کردنش به هر برهه از زندگی و بدیهی ندیدنِ باورهای تثبیت‌شده انسانی.

زیدی اسمیت در جستارهایش در مقام یک نویسنده‌ علاقه‌مند به یادگیری، یک مادر درگیرِ ادبیات و یک دورگه‌ بریتانیایی-جاماییکایی از طبقه‌‌ای متوسط، با صدای بلند فکر می‌کند تا تفکراتش به گفت‌وگویی تبدیل شود و راه‌های نویی برایش باز کند.

او  به آزادی اندیشه و لزومِ ‌نماندن در خود باور دارد و این‌که بی‌ثباتی در نظر نشانه‌ باور داشتن است؛ باور داشتن به این‌که شاید ماجرا فقط این نباشد، شاید حقیقت در طرف دیگری از زندگی است.

 زیدی اسمیت با این کتاب خود را هم نویسنده‌ای برجسته و هم مقاله‌نویسی ممتاز معرفی کرد او اکنون در نیویورکر و نیویورک ریویو کتاب درباره موضوعات گوناگونی می‌نویسد و همه اثار او به نوعی رویدادی ادبی محسوب می‌شوند.

زیدی اسمیت در حال حاضر استاد ادبیات داستانی دانشگاه نیویورک و عضو آکادمی هنر و ادبیات آمریکا نیز هست.

 شنیدن کتاب ماجرا فقط این نبود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه دوست‌داران هنر و ادبیات مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۵۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۱۳٫۸ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۳ ساعت و ۵۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۱۳٫۸ مگابایت