نظرات کتاب فرمول برنامه ریزی
کتاب صوتی فرمول برنامه ریزی اثر دیمون زاهاریادس

دانلود و خرید کتاب صوتی فرمول برنامه ریزی

۳٫۳ از ۴۴ نظر
۳٫۳ از ۴۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فرمول برنامه ریزی  نوشته  دیمون زاهاریادس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

Yamad
این کتاب توضیح میده که چرا چک لیست های ما ناکارآمد هستند. و چطور چک لیست های کارآمدی تهیه کنیم.
Pooyan Mina
گوینده افتضااااااح میخونه ، حیف کتاب بدون دقت به مفهوم فقط روخونی میکنه ، برای درک مطلب مخاطب شکنجه میشه
Milad Aria
بجز گوینده همه چیزش عالیه😅😅
فاطمه
محتوای کتاب خیلی آموزنده هست ولی خواننده خیلی بد میخونه
12 12
برای کسی که تازه شروع به برنامه ریزی دارد می کند و هنوز به انجام این کار عاذت ندارد مناسب نیست. ولی برای کسی که برنامه ریزی های خودش را کارامد نمیداند واقعا مناسب هست، هدف برنامه ریزی این هست که به اهدافمان نزدیکتر شویم و کنترل زندگی امان را به دست بگیریم و این به خوبی در کتاب توضیح داده شده. روش های مختلف را میگه و بررسی می کنه و در اخر چیزی که به نظرش بهتره میگه در کل به نظرم کنار گوش دادن این کتاب نرم افزار do it nowو یا tick tick را نصب کنید و پیش ببرید. اگر نسخه ی متنی را میخواید در اسم همین نویسنده : فرمولی برای به انجام رساندن کارها ست.
fatimabook
کتاب استراتژی های خوبی برای برنامه ریختن و عمل کردن به اونها ارائه میده، فقط باید توجه داشت که نمی‌شه یک نسخه‌ای که برا یک نفر جواب داده، برا شخص دیگری هم موثر واقع شه، فلذا بعد از خوندن این کتاب سعی کنید همونطور که نویسنده گفتن سیستم برنامه‌ریزی‌ای برا خودتون ایجاد کنید که متناسب با شرایطتون باشه، موفق باشید.
sourina
دقیقا چقدر فوق العاده و عالی گفتی🤌👏🌼
کاربر ۴۱۷۹۳۴۴
گوینده خیلی خیلی بد وتند میخونه تا مطالب وارد مغز بشه اون تموم کرده کتابو😂
1164
با سلام من برای خرید کتاب مشکل پیدا کردم مثل همیشه عمل نمیکنه
mpeikesobh
سلام، من تازه کتاب رو خریدم،،ولی خواستم در پاسخ به کسانی که گفتند گوینده کتاب رو تند میخونه ،،بگم که این ایراد رو من ندیدم ولی اگر شما احساس می‌کنید گوینده داره تند میخونه ، یک کاری کنید،،سرعت خوندنش رو بیارید پایین،،اتفاقا خیلی هم عالی میشه، من امتحان کردم، ولی من با این مدل تند خوندن هم مشکلی ندارم، ولی خریدم، امیدوارم کتاب مفیدی باشه موفق باشید
صفحه قبل
۱
صفحه بعد