آبنبات هل‌دار

دانلود و خرید آبنبات هل‌دار

۴٫۵ از ۴۳۲ نظر
۴٫۵ از ۴۳۲ نظر

برای خرید و دانلود   آبنبات هل‌دار  نوشته  مهرداد صدقی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

فروغ نادری
عااالی بود خیلی دوسش داشتم چقدر صدای اقای میرطاهر مظلومی میومد به داستان ای کاش دو جلد دیگه ی این کتاب هم با صدای ایشون بیاد آبنبات پسته ای و دارچینی
fateme I
به نظرم نسخه صوتی باید با لهجه بجنوردی روایت میشد نصف بامزگی داستان به همین بود.من متنیشو ترجیه میدم
ÁTRIN
بله منم موافقم شدیداً !! آخه باید کتاب رو با لهجه بجنوردی خوند . من خودم اصفهانیم ولی این کتابو با لهجه بجنوردی میخونم چرا ؟ چون خود نویسنده محترم قشنگ با فتحه و کسره و ضمه و... وحتی نوع نگارش به ما میفهماند که این کتاب باید به لهجه بجنوردی خوانده شود نه تهرانی !
reza. f5
عالی
کاربر ۱۴۹۵۸۴۶
عالی
Ican
بسیار زیبا بود
باران
عالی بود
afsaneh
این کتاب بسیار عالی بود و من برای استفاده بهینه از وقتم نسخه صوتی آنرا تهیه کردم فقط چراجلد بعدی آن (آبنبات پسته ای) نسخه صوتی ندارد؟
fatemeh sadat
واقعا کتاب فوق العاده ای بود👌 دمتون گرم اول که میخواستم این کتاب رو بخرم ، فکرش و نمی کردم که انقد جالب باشه ، یه جاهاییش خیلی اوج گرفت و خواننده (یا بعبارت دیگه شنونده 😁) رو به شنیدن این داستان معتاد می‌کرد من که اصلا دلم نمی خواست این کتاب تموم بشه فقط لطفا کتاب آبنبات پسته ای رو هم محبت کنین و صوتیش رو قرار بدین ، دمتون گرم (:
کاربر ۲۵۷۷۳۴۷
صدای آقای میرطاهر مظلومی بینظیره
کاربر ۲۷۶۱۵۲۱
عالیییه این پسر
صفحه قبل۱۲...۲۵صفحه بعد