با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چرا؟ چرا؟ چرا؟

دانلود و خرید کتاب چرا؟ چرا؟ چرا؟

۴٫۴ از ۷ نظر
۴٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چرا؟ چرا؟ چرا؟  نوشته  کلر ژوبرت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چرا؟ چرا؟ چرا؟

کتاب چرا؟ چرا؟ چرا؟ داستانی به نویسندگی و تصویرگری کلر ژوبرت است. این کتاب که به سه زبان فارسی عربی و انگلیسی نوشته شده است، داستان آزادگی و شهادت امام حسین (ع) در واقعه عاشورا را برای کودکان روایت می‌کند.

درباره کتاب چرا؟ چرا؟ چرا؟

واقعه عاشورا و شهادت امام حسین (ع) در کربلا، یکی از مهم‌ترین وقایع دیانت اسلام است که درس‌های بسیاری برای تمام پیروان و تمام مردم آزاده دارد. سرخم نکردن در برابر ظالم و زیر بار ستم نرفتن و آزادگی، که یکی از اهداف امام حسین (ع) هم بود، از مهم‌ترین پیام‌هایی است که می‌توان از این حماسه آموخت. اما چنین مفاهیم عمیقی را چگونه می‌توان به کودکان آموخت؟ 

کلر ژوبرت، که یکی از نویسندگان مشهور ادبیات کودک است در کتاب چرا؟ چرا؟ چرا؟ این مفهوم را در غالب یک داستان جالب به کودکان توضیح داده است. چراکه برای ارتباط بهتر با کودکان و همچنین آموختن مسائل مختلف می‌توان از زبان قصه‌ و تمثیل استفاده کرد.

آنچه این کتاب را از کتاب‌های دیگر متمایز می‌کند این است که این کتاب به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی نوشته شده است و کودکان می‌توانند داستان را به زبان‌های دیگر بخوانند و زبان‌های دیگر خود را تقویت کنند. حورا میلانی کتاب را به زبان عربی و مژگان برخورداری آن را به زبان انگلیسی ترجمه کرده است. 

کتاب چرا؟ چرا؟ چرا؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن کتاب چرا؟ چرا؟ چرا؟ را به تمام کودکان پیشنهاد می‌کنیم.

درباره‌ کلر ژوبرت

کلر ژوبرت در سال ۱۹۶۱میلادی (۱۳۴۰ خورشیدی) در پاریس، در یک خانواده مسیحی به دنیا آمد و بزرگ شد. در نوزده سالگی به دیانت اسلام گروید، با یک دانشجوی ایرانی ازدواج کرد و مدتی بعد از ازدواج به ایران آمد و در حال حاضر نیز در ایران زندگی می‌کند.

کلر ژوبرت در رشته‌ علوم تربیتی در مقطع لیسانس و ادبیات کودکان در مقطع فوق لیسانس تحصیل کرده است. او با مهارت خاصی در توصیف حقایق زندگی به زبان کودکان دارد دنیا را به خوبی ترسیم می کند و اتفاقات تلخ و شیرین زندگی را به زبان ساده و روان برای کودکان بیان می کند. او هم‌چنین از معدود نویسندگانی است که آثارش را خودش تصویرگری می‌کند. اعتقادات مذهبی و باورهای دینی او هم در آثارش به خوبی پیدا است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
لیلی
۱۴۰۰/۰۶/۲۰

عالی بود در رابطه با این بود که چرا امام جنگ کردند و سه زبانه بود فارسی عربی اینگیلیسی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۲۶
شابک۹۸۷-۶۰۰-۰۳-۱۷۵۴-۶
تعداد صفحات۲۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۲۶
شابک۹۸۷-۶۰۰-۰۳-۱۷۵۴-۶