با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
وجود مقدس شما

دانلود و خرید کتاب وجود مقدس شما

کشف نور درون

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب وجود مقدس شما  نوشته  دبی فورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب وجود مقدس شما

کتاب وجود مقدس شما؛ کشف نور درون اثری از دبی فورد، متخصص، نویسنده و مربی در زمینه تحول شخصی است. او در این کتاب پیامی برای تمام خوانندگانش دارد؛ پیامی که کمک می‌کند تا در لحظات سخت، قدمی در راه شناخت خود و نیرو و تقدس وجودمان برداریم. 

این کتاب را که در پی یک داستان عجیب و باورنکردنی نوشته شده است، با ترجمه فرناز فرود می‌خوانید. 

درباره کتاب وجود مقدس شما

دبی فورد در کتاب وجود مقدس شما پیغامی برای تمام کسانی دارد که این کتاب را می‌خوانند و یا در لحظاتی دردناک، سخت و اندوهگین فرورفته‌اند. این کتاب برای تمام کسانی که امیدشان را از دست داده‌اند، مانند راه نجات و چراغ راهنما است. اما چطور ممکن است کتابی بتواند زندگی را تغییر دهد؟ شاید بد نباشد اگر اول به مقدمه کتاب نگاهی بیندازیم و داستان باورنکردنی اما جذاب نوشته شدن این کتاب را بخوانیم. 

دبی فورد در کتاب وجود مقدس شما از انرژی سخن می‌گوید که به ما کمک می‌کند تا با خداوند ارتباط برقرار کنیم. خدایی که حضور قدرتمندی دارد و بیرون از وجود ما زندگی نمی‌کند بلکه در درون ماست و با شناخت او، خودمان را نیز می‌شناسیم. این کتاب به ما کمک می‌کند تا در لحظاتی که در اندوه و ناامیدی فرو رفته‌ایم، زمانی که زیبایی‌های زندگی را نمی‌بینیم و چشمانمان به روی تمام درخشش زندگی بسته شده است، خود را بازیابیم. 

وجود مقدس شما، حکایت‌های جالبی از تجربیات نویسنده دارد. زمانی که به گفته خودش در مسیر سقوط بود و موفق شد تا با دعا خواندن از آن نجات پیدا کند. زمانی که خداوند او را گرفت و از سقوط نجاتش داد و در نهایت از زمانی که موفق شد تا نیروی درونی‌اش را کشف کند. همان نیروی قوی و الهام‌بخشی که راهی برای موفقیت او شد، به او قدرت یکی شدن با دنیای پیرامونش و آگاهی از زندگی را داد. 

دکتر دیپاک چوپرا که به دلیل فعالیت‌ها و کتاب‌هایی که در زمینه معنویت، مدیتیشن و مراقبه نوشته، معروف است درباره این کتاب اینطور می‌گوید:

«دبی فورد، خواهر روحانی، همکار و آموزگار من است. این کتاب که پس از درگذشت او پیدا شد، سفری فوق‌العاده به سوی آگاهی والاتر است. «وجود مقدس شما» را بخوانید و دریافت‌های دبی فورد را جذب کنید تا شاید با نگاهی نو، جهان را تازه، پرشور و مقدس ببینید.»

کتاب وجود مقدس شما را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان و دوست‌داران آثار حوزه موفقیت و خودیاری را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم. این کتاب به شما کمک می‌کند تا راهی برای مقابله با مشکلات پیدا کنید و مسیری از موفقیت در زندگی شخصی خودتان و همچنین کسانی که به کمکتان احتیاج دارد، ترسیم کنید. 

درباره دبی فورد

دبی فورد در سال ۱۹۵۵ متولد شد. او یک متخصص شناخته شده بین‌المللی در زمینه تحول شخصی است. او علاوه‌ بر نویسندگی، سخنران انگیزشی و مربی زندگی است. او هشت کتاب پرفروش در مورد دردهای درونی و مقابله با ترس را به رشته تحریر درآورده است. نخستین کتاب او «نیمه تاریک وجود» پس از آنکه در برنامه تلویزیونی «اپرا وینفری» معرفی شد، به لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز راه پیدا کرد.

دبی فورد در سال ۲۰۰۰ موسسه‌ای به نام «یکپارچگی فورد» تأسیس کرد تا آموزگارانی را در زمینه توسعه شخصی و بهبود مهارت‌های فردی تربیت کند. همچنین او یکی از نویسندگان پرطرفدار در دنیاست. او در سن ۵۷ سالگی پس از یک مبارزه طولانی با بیماری سرطان در خانه‌اش در سن‌دیگو درگذشت.

بخشی از کتاب وجود مقدس شما

پروردگار عزیزم!

گشایشی به من بده تا بتوانم تو را بشناسم

و مهرت در لبخندهایی که می‌بینم، بر من آشکار شود.

گنجایش عشقی را که تو هستی، به من بده

و مرا به عشقی که هستم، هشیار کن.

اکنون می‌دانم آن چه آن روز کف دستشویی رخ داد، همان است که «جا به جایی آگاهی» می‌خوانند. چند لحظه‌ای از درد و رنج بدن عاطفی و دیوانگی ذهن پرهیاهویم بیرون کشیده و به جایی سراسر عشق و شناخت، آرام، امن و آسوده برده شدم. به «سرزمین مقدس»، جایی که آگاهی الهی برقرار است، وارد شدم. فقط طی چند لحظه، در واقع چند لحظه، توانستم جایی را درون وجودم بگشایم که نیروی دگرگون‌سازی و جا به جایی زندگی‌ام را داشت. این جا به جایی در هر لحظه در دسترس همه ماست، زیرا کافی‌ست از تجربه جداگانه زندگی بشری بیرون بلغزیم و دوباره به آن بخشی در درون که با سرچشمه الهی یکی‌ست، وصل شویم.

درخواست کنید تا به دست آورید! درخواست مشتاقانه ما، در را می‌گشاید. بیایید اعتراف کنیم که همه چیز را نمی‌دانیم و کوچکی وجود فردی ما، به این معناست که این موضوع پراهمیت در توان فرد من نیست. آن گاه این امکان را می‌یابیم که از سراب واقعیت‌های فردی خارج شویم. همین که بتوانیم این حقیقت را بپذیریم و قبول کنیم که نمی‌توانیم این حرکت را به تنهایی انجام دهیم، جنبه‌های فروتر ما ته‌نشین می‌شوند و راه به سوی قلمرو والاتر، گشوده می‌شود. همین پذیرش، امکان جا به جایی را پیش می‌آورد.

مقدس، ما را به زور جلو نمی‌برد یا از در بسته وجود فروترمان وارد نمی‌شود. مقدس با احترام، به ما اجازه می‌دهد تا برگزینیم نفس‌محور زندگی کنیم یا خدامحور باشیم. به سخن دیگر، می‌توانیم مسیر ناهموار زندگی کردن به تنهایی و به میل خود را برگزینیم یا به اراده والاتر، یعنی اراده خدا تسلیم شویم و در مشارکت با کل گسترده، زندگی کنیم. اگر انتخاب ما خدامحور بودن باشد، لازم است بخواهیم دلمان گشوده بماند و خداوند را فرابخوانیم. آن گاه پروردگار با لطف به ما پاسخ مثبت می‌دهد و دوباره به آگاهی‌مان وارد می‌شود. وقتی آگاهی الهی وارد می‌شود، جا به جایی رخ می‌دهد و ما در عشق وجود برترمان فرومی‌رویم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
سفر آگاهی، تکامل انسانیت در مسیر رسیدن به نقطه‌ای‌ست که ما انسان‌ها، تجلی دانسته‌هایمان شویم.
vahid

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۹۹۶-۳۲-۴
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۹۹۶-۳۲-۴