با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گفتار زرتشت

دانلود کتاب صوتی گفتار زرتشت

گوینده: نسترن حسنی
گردآورنده: رضا رامز
بدون نظر
بدون نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گفتار زرتشت

کتاب صوتی گفتار زرتشت اثری از رضا رامز است که با صدای نسترن حسنی می‌شنوید. در این اثر از گفتارها و آموزه‌های این پیامبر ایرانی می‌خوانیم  

درباره کتاب صوتی گفتار زرتشت

زرتشت پیامبری ایرانی بود که ماموریت یافت تا مردم را به داشتن پندار نیک، کردار نیک و گفتار نیک دعوت کند. او پیامبری یکتاپرست بود که مردم را به پرستیدن خداوند یگانه دعوت کرد و به آن‌ها آموخت که جهان با دو نیروی خیر و شر اداره می‌شود. این دو نیرو هر کدام نماینده اهورامزدا و اهریمن بودند که با تفکر باستانی مردم ایران نیز هماهنگی و همخوانی دارد. زرتشت به مردم آموخت که زندگی کشمکش دائمی میان خیر و شر است و هدف انسان غلبه بر شر است. او در کتاب آسمانی اوستا تمام آموزه‌هایش را گردآوری کرده است. 

رضا رامز در کتاب صوتی گفتار زرتشت مجموعه‌ای از گفتارهای این پیامبر را جمع‌آوری کرده است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا با اندیشه‌ها، افکار و اهداف زرتشت آشنا شوید و آن‌ها را در زندگی خود به کار بندید.

کتاب صوتی گفتار زرتشت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

دوست‌داران زرتشت و علاقه مندان به مطالعه کتب مذهبی ادیان مختلف را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم. اگر دوست دارید با اندیشه‌های پیامبر باستانی ایرانی آشنا شوید، این کتاب راهنمای خوبی برای شما است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
دسته بندی