با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ارواح قرن بیستم

دانلود و خرید کتاب ارواح قرن بیستم

۳٫۵ از ۶ نظر
۳٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارواح قرن بیستم  نوشته  جو هیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ارواح قرن بیستم

کتاب ارواح قرن بیستم نوشته جو هیل است که با ترجمه رضا اسکندری آذر منتشر شده است. این کتاب شامل چند داستان کوتاه و غیرعادی و ترسناک. داستان‎هایی درمورد اشباح، مردگان و هیولاهای ترسناک.

در یک داستان می‌خوانیم ایموجین عاشق فیلم و تئاتر است، همه‎چیز را درمورد سینما می‎داند. سال ۱۹۴۵ در سالن تئاتر روزباد، منتظر کسی است. اما مشکلی وجود دارد؛ ایموجین، مرده است!

در داستانی دیگر می خوانیم فرانسیس، زمانی انسان بود. اما حالا، تبدیل به هیولایی ۹ متری شده است که هرگاه آواز می‎خواند، تمام مردم شهر، به لرزه درمی‎آیند.

در یکی از داستان ها جان فینی در زیرزمینی ترسناک به دام افتاده است. زیرزمینی که دیوارهایش به رنگ خون صدها بچه‎ای درآمده که در آن کشته شده‎اند. جان یک تلفن قدیمی را می‎بیند که به‎نظر می‎رسد از کار افتاده باشد، اما هرشب، صدای زنگ آن به گوشش می‎رسد. تماسی از سمت مردگان!

خواندن کتاب ارواح قرن بیستم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای نوجوانان بالای ۱۶ سال مناسب است. 

بخشی از کتاب ارواح قرن بیستم

کیت می‌کوشد یک زندگی عادی در پیش بگیرد، اما شانس زیادی نمی‌آورد. او هیچ دوست صمیمی و هیچ مهارتی برای کار ندارد و به‌خاطر ظاهر و ناتوانی‌اش در حرف زدن معذب است. یک بار در موقعیتی دردناک جرئت می‌کند و توی کافه سر صحبت را با مردی باز می‌کند، اما مرد و دوستانش مسخره‌اش می‌کنند. خوابش به کابوسی مدام تبدیل شده که در آن شکل‌های مهیب و نامحتمل از ربوده‌شدنش را دوباره و دوباره می‌بیند. در برخی خواب‌ها، جیم دیگر مثل او قربانی آدم‌ربایی نیست، بلکه با آدم‌ربا هم‌دست است و با شدت زیاد به او حمله می‌کند. این بار دکمه‌های چسبیده روی چشم‌های جیم آینه‌ای هستند و تصویر کج‌ومعوجی را از صورت کیت در حال جیغ زدن منعکس می‌کند. این خواب‌ها گاهی حس وحشیانه‌اش را برمی‌انگیزد. روانکاوش می‌گوید این موضوع شایع است. کیت وقتی می‌فهمد روانکاو یک کاریکاتور زشت و ترسناک از او توی دفتر یادداشتش کشیده، دیگر پیشش نمی‌رود.

کیت برای خوابیدن چیزهای مختلف را امتحان می‌کند: نوشیدنی، مسکن، موزیک. حالا او برای تهیهٔ مواد به پول نیاز دارد و داخل کمد لباس‌های پدرش دنبال پول می‌گردد. پدرش مچش را حین دزدی می‌گیرد و از خانه بیرونش می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
•°•(TF)•°•
۱۴۰۰/۰۴/۰۸

ترسناکه و مناسب -۱۸ نیست! داستاناش هم پایان باز دارن که ممکنه بعضیا خوششون نیاد. ممنون پرتقال

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۷۱۴-۶
تعداد صفحات۴۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۷۱۴-۶