با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب آینده‌ی خود را خلق کنید اثر برایان تریسی

دانلود و خرید کتاب آینده‌ی خود را خلق کنید

۱۲ اقدام اساسی برای دستیابی به موفقیت نامحدود‬

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آینده‌ی خود را خلق کنید  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
معرفی نویسنده
عکس برایان تریسی
برایان تریسی
کانادایی | تولد ۱۹۴۴

برایان تریسی نویسنده‌ی آمریکایی‌ـ‌کانادایی و سخنرانی محبوب در زمینه‌ی توسعه‌ی فردی و مدیریت کسب‌وکار است. او علاوه بر انتشار کتاب‌های پرفروش که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌، برای برگزاری جلسات و سخنرانی به بیش از صد کشور سفر کرده است. در کنار کتاب‌های او، آثار دیداری و شنیداری‌اش نیز در سراسر جهان با استقبالی کم‌نظیر مواجه شده است.

برایان تریسی در روز پنجم ژانویه‌ی سال ۱۹۴۴ در شهر ونکوور کانادا متولد شد. خانواده‌ای او در مضیقه‌ی شدید مالی و در آن حد کم‌برخوردار بودند که به‌سختی از عهده‌ی پرداخت قبوض خود برمی‌آمدند. پدر برایان شغل مناسبی نداشت و زندگی برای برایان و سه برادرش به سختی و تلخی می‌گذشت. برایان خیلی زود مدرسه و تحصیل را ترک کرد تا مشغول به کار شود. برخلاف مدرسه او حس کنجکاوی و جستجوگری را هیچ‌گاه کنار نگذاشت و در پی رسیدن به آرزوهایش از هیچ تلاشی فروگذار نکرد. کارهایی همچون کارگری و ظرف‌شویی در رستوران و خدمت‌کاری در هتل، خاطرات سال‌های نوجوانی تریسی را تشکیل داده است. خاطراتی نه‌چندان شیرین اما ارزشمند که باعث شد زندگی از همان آغاز دست خود را پیش تریسی رو کند.

برایان تریسی در سال ۱۹۸۵ تصمیم به نوشتن اولین کتابش گرفت. او کتاب «روانشناسی فروش» را در ۲۱ فصل به نگارش درآورد. تریسی در این کتاب ایده‌ها و استراتژی خود را برای بهبود فروش و درآمد، جهت استفاده‌ی صاحبان مشاغل مختلف بیان کرد. تریسی کتاب «حداکثر موفقیت» را در سال ۱۹۹۳ منتشر کرد. کتابی که در زمینه‌ی مدیریت ذهن و احساسات برای استفاده از ظرفیت عظیم فردی نوشته شد. کتاب «استراتژی پیشرفته‌ی فروش» راهنمایی ساختارمند برای تدوین استراتژی فروشندگان است که در سال ۱۹۹۴ توسط تریسی نوشته و به بازار کتاب آمد. «روش‌های یادگیری سریع» کتاب دیگر تریسی منتشرشده در سال ۱۹۹۵ است. موضوعی که بخش قابل‌توجهی از سمینارها و سخنرانی‌های تریسی را نیز به خود اختصاص داده است. ‌«عادت‌های میلیون دلاری» اثر دیگر تریسی چاپ‌شده در سال ۱۹۹۸ است؛ کتابی که نویسنده در آن از عادت‌هایی سخن گفته که اگر در اندیشه و عمل انسان ریشه بدواند، راهی جدید در مسیر پیشرفت مادی او می‌گشاید. راهی که به گفته‌ی تریسی می‌تواند به چندبرابر شدن درآمد افراد بینجامد.

آغاز قرن ۲۱ برای برایان تریسی، خوش‌یمن بود. او سال ۲۰۰۱ کتاب «۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته» را راهی بازار کتاب کرد و در کشورهای مختلف با استقبالی بی‌نظیر مواجه شد؛ کتابی نه‌چندان طولانی، با زبانی ساده و لحنی جذاب که ذیل مجموعه کتاب‌های خودیاری و توسعه‌ی تجارت او قرار گرفت. او در این کتاب خوانندگان را دعوت به داشتن دورنمایی واضح از آینده‌ای روشن می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد از هم‌اکنون مسئولیت سرانجام کار خویش را بر عهده بگیرند. بخش دیگری از این کتاب، تمرین‌هایی عملی برای بازشناسی عوامل احتمالی عدم کامیابی در اهداف مالی است. پس از موفقیت این کتاب در بازار نشر، اثر بعدی برایان تریسی نیز با اقبال مخاطبان مواجه شد. «قورباغه را قورت بده و ۲۱ روش عالی برای رفع تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر» که با عنوان «قورباغه‌ات را قورت بده» بر زبان‌ها افتاده است، توسط طیف وسیعی از خوانندگان در سراسر جهان خوانده و تحسین شد. تریسی این کتاب را نیز در سال ۲۰۰۱ منتشر کرد. دو شاخصه‌ی اساسی این کتاب، همچون اکثر آثار تریسی، تلاش او در آسان‌یاب بودن مطالب و دستیابی سریع مخاطب به هدف کتاب در کنار عملی بودن راهکارهای مطرح‌شده‌ در آن است؛ تلاشی که با توجه به فروش کم‌نظیر و استقبال جهانی از کتاب، نشان از به ثمر نشستن آن دارد.

معرفی کتاب آینده‌ی خود را خلق کنید

کتاب آینده‌ی خود را خلق کنید نوشته برایان تریسی است. این کتاب ۱۲ اقدام اساسی برای دستیابی به موفقیت نامحدود‬ را به شما یاد می‌دهد. اکثریت مردم در پاسخ‌ها و واکنش‌هایشان انفعالی رفتار می‌کنند. این اشخاص پیوسته آرزو می‌کنند و امیدوارند که اتفاق خوشایندی در زندگی آن‌ها بیفتد. این اشخاص بلیت‌های بخت‌آزمایی می‌خرند، تا بخواهید برنامه‌های تلویزیون را تماشا می‌کنند و بعد به شکایت از زندگی‌شان می‌نشینند. اینها از موفق‌ها دلگیر هستند، اما حاضر نیستند مانند موفق‌ها تلاش کنند تا به آنچه آن‌ها بدان رسیده‌اند دست پیدا کنند. این کتاب یاد می‌دهد چطور جزو این گروه نباشید.

درباره کتاب آینده‌ی خود را خلق کنید

می‌توان گفت که در دنیا به دو نوع آدم برخورد می‌کنیم؛ یکی آنهایی که فعال هستند، و دیگری کسانی که انفعالی عمل می‌کنند. تنها حدود ۱۰ درصد مردم عامل هستند و با آنکه این اشخاص به شدت در اقلیت به سر می‌برند در همه زمینه‌ها حرکت‌ها و تکان‌ها را ایجاد می‌کنند. این‌ها کسانی هستند که سررشته امور زندگی‌شان را در دستهای خود می‌گیرند و به اتفاق حوادث اهتمام می‌ورزند. آنها در قبال خود مسئولیت‌ها را می‌پذیرند، مسئولیت نتایج کارشان را هم متقبل می‌شوند. اینها جرئت به خرج می‌دهند تا در شرایط ریسک و نامطمئن قدمی به جلو بردارند. وقتی تصمیم می‌گیرید که آینده خود را خلق کنید، به این اقلیت زنده و شاداب می‌پیوندید. سعی می‌کنید به خط اول موجود در زندگی‌تان حرکت کنید.

خواندن کتاب آینده‌ی خود را خلق کنید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تغییر زندگی در جهت مثبت و کسب موفقیت پیشنهاد می‌کنیم

درباره برایان تریسی 

برایان تریسی یکی از مشهورترین سخنرانان موفقیت در دنیاست، همچنین وی نویسنده ماهری در عرصه کتاب‌های خودیاری به‌شمار می‌رود که در دنیا شهرت جهانی دارد و کتاب‌هایش میلیون‌ها نسخه به فروش رفته‌اند. برایان تریسی در سال ۱۹۴۴ در خانواده ای فقیر در کانادا به دنیا آمد، پدرش شغل مشخصی نداشت و او و سه برادرش با لباس‌هایی که از خیریه تهیه شده بود، به مدرسه می‌رفتند. دلایل مختلف و مشکلات سبب شد که وی مدرسه را رها کند و مشغول کار شود. وی کارهایی همانند کارگری، شستن ظرف‌ها در هتل، شستن اتومبیل‌ها و کار در مزرعه را تجربه کرد و شاید داشتن این تجارب سبب شد تا در آینده مشاوره‌های کسب و کار برایان تریسی کامل و کاربردی باشد. تریسی از دوران جوانی اعتقاد داشت انسان به چیزی تبدیل می‌شود که به آن فکر می‌کند و به این نکته تأکید می‌کرد که میلیونرها افراد عادی هستند با این تفاوت که فقط بر روی «استقلال مالی» تمرکز دارند. تریسی در ۲۰ سالگی تصمیم گرفت دور دنیا را بگردد، بنابراین در یک شکتی مشغول به کار شد و کار در این کشتی آغاز سفر وی به دور دنیا بود که ۸ سال طول کشید و تجربیات زیادی را برای وی به ارمغان آورد که وی را در مسیر مشاوره های خود در زمینه کسب‌وکار و موفقیت کمک کرد.

برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است که این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. وی در حال حاضر به طور گسترده به سراسر دنیا برای سخنرانی سفر می‌کند.

بخشی از کتاب آینده‌ی خود را خلق کنید

سوال مهم

وقتی پیشرفتم شروع شد، سوال دیگری برایم مطرح شد: «چرا بعضیها موفق‌تر از دیگران عمل می‌کنند؟» چرا بعضیها پول بیشتری دارند، شغلهای بهتری دارند، خانواده‌هایشان سعادتمندتر است، از سلامتی بیشتری برخوردارند، زندگیهای هیجان‌انگیز دارند و دیگران مثل آنها نیستند؟ چرا بعضیها اتومبیلهای جدیدتری می‌رانند، لباسهای بهتری می‌پوشند و در خانه‌های بهتری زندگی می‌کنند؟ این اشخاص به نظر می‌رسد که همیشه پول در جیب دارند، حسابهای بانکی آنها سرشار است. در رستورانهای مجلل غذا می‌خورند، به مرخصیهای زیبا و جالب می‌روند، از زندگی‌شان بیشتر لذت می‌برند. چرا این‌گونه بود؟

به جوابی که رسیدم این بود که این اشخاص در مقایسه با سایرین از بخت و اقبال بلندتری برخوردارند. حتی خود کسانی که به موفقیتهای فراوان دست یافته‌اند، موفقیت خود را به «بخت و شانس» نسبت می‌دهند.

اما احساس کردم که این دلیل و تبیین چیزی کم دارد. آیا کسانی که با مایه و پس‌زمینه ضعیف شروع کردند و به موفقیتهای شایان توجه رسیدند، جملگی اقبالشان بلند بود؟ اگر اشخاص به شدت تلاش می‌کردند، مرتب مطالعه می‌کردند و زحمت می‌کشیدند، به خاطر شانس و بخت بلند این کار را می‌کردند؟

آیا این توضیح بدین معنا بود اشخاصی که تک و تنها، بدون حامی و دوست، بدون دانستن زبان، بدون پول، بدون فرصتهای مناسب به اینجا آمدند و موفق شدند، صرفاً خوش‌شانس بودند؟ این توضیح به نظرم رسید که نامفهوم و بی‌محتواست.

آمار دروغ نمی‌گویند

به گفته سازمان مالیاتی امریکا، در این کشور بیش از ۵ میلیون میلیونر زندگی می‌کنند که اغلب آنها خودساخته‌اند. در این کشور ۳۰۰ میلیاردر زندگی می‌کنند که با هیچ شروع کردند. همه‌ساله در امریکا ۱۰۰۰۰۰ نفر به جمع میلیونرها می‌پیوندند. به عبارت دیگر، در هر پنج دقیقه یک نفر به جمع میلیونرها اضافه می‌شود. آیا همه اینها خوش‌شانس هستند؟ 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
hedieh
۱۴۰۰/۰۳/۱۰

این کتاب واقعا بی نظیره بعد از مطالعه کامل مسیر زندگیت تغییر میکنه بهت یاد میده که چگونه با استفاده از ضمیر باطن بتونی آیندتو اونجور که میخای بسازی .... من که واقعا از خوندنش لذت بردم ممنون از ترجمه

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۷/۳۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۳۹۰-۹۹-۶
تعداد صفحات۳۰۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۷/۳۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۳۹۰-۹۹-۶