با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جمجمه‌ات را قرض بده برادر

دانلود و خرید کتاب جمجمه‌ات را قرض بده برادر

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جمجمه‌ات را قرض بده برادر  نوشته  مرتضا کربلایی‌لو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جمجمه‌ات را قرض بده برادر

جمجمه‌ات را قرض بده برادر یک داستان دفاع مقدسی نوشته مرتضا کربلایی‌لو است. این کتاب برای اولین بار در سال ۱۳۹۱ منتشر شد و در سال ۹۵ تجدید چاپ شد. نام کتاب برگرفته از خطبه یازدهم نهج‌البلاغه است که حضرت علی (ع) در آن به فرزند خود محمد حنفیه می‌فرمایند: جمجمه‌ات را به خدای خویش عاریه بده. فضای این داستان در عملیات کربلای هشت و در ساحل اورند می‌گذرد.

 درباره کتاب جمجمه‌ات را قرض بده برادر

دانای کل در این کتاب به معرفی چند شخصیت از غواصان و نیروهای شناسایی مرزهای دشمن می‌پردازد و روحیات آنها را به نمایش می‌‌گذارد. کاظم، هلال، مصطفی، حسین، نورالله، هادی و سلیم غواصانی هستند که برای جنگیدن در تلاشند که از اروند عبور کنند. آنها یک سال است که در اروند فین می‌زنند و از نبودن عملیات خسته شده‌اند. هر کدام از این رزمندگان، جنگ را از چشم خود می‌بینند.

 در این رمان، کربلایی‌لو به درونیات رزمندگانی می‌پردازد که با خود و فضایی که احاطه‌شان کرده و با فلسفه جنگیدن درگیرند. کربلایی‌لو در این رمان روح عریان جنگ را نشان می‌دهد، با تمام خوبی و مشکلات و بدی‌هایش. کتاب او جنگ از نمای نزدیک است و با خواندنش ماهیت آن را لمس می‌کنید.

خواندن کتاب جمجمه‌ات را قرض بده برادر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام علاقه‌مندان به داستان‌هایی با موضوع جنگ و دفاع مقدس از خواندن این داستان تاثیرگذار لذت خواهند برد.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۱۴۵-۸۳-۷
تعداد صفحات۲۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۱۴۵-۸۳-۷