با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خندیدن با لبان زخمی

دانلود و خرید کتاب خندیدن با لبان زخمی

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خندیدن با لبان زخمی  نوشته  احمد مطر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خندیدن با لبان زخمی

خندیدن با لبان زخمی مجموعه اشعار احمد مطر، شاعر مشهور و منتقد عراقی است. این اثر گزیده‌ای از «لافتات هفتگانه»، «دیوان الساعه»، «العشاء الاخیر» و «انا المشنوق اعلاه» این شاعر است که در انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است.

انتشارات روایت فتح که در زمینه چاپ کتاب‌های دفاع مقدس، خاطرات شهدا و ادبیات پایداری فعالیت‌های گسترده‌ای دارد، از زیرمجموعه‌های بنیاد فرهنگی روایت فتح است. بنیاد فرهنگی روایت فتح متولی جشنواره‌های بین‌المللی فیلم مقاومت، جشنواره تئاتر مقاومت، جشنواره هنر مقاومت است و در حوزه‌های تئاتر و هنرهای نمایشی، مستند، سینما، هنرهای تجسمی، ادبیات و رسانه فعالیت دارد.

 درباره احمد مطر

 احمد مطر lمتولد ۱۹۵۰ بصره، شاعری سیاسی و اجتماعی سرا است که از چهارده سالگی سرودن را آغاز کرد. او در هیچکدام از اشعارش تغزل صرف ندارد. 

احمد مطر در طول سه دهه با تمرکز بر نوعی شعرسیاسی ویژه با بن‌مایه‌های شیعی و بهره مدام از فرهنگ نامیرا و زایای نهج البالغه و عاشورا، در پهنه ی شعر معاصر عرب به شاعری متفرد، تأثیرگذار و در یادماندنی بدل شده است.

هر شعر احمد مطر نارنجكی است از جنس واژه و احساس، در دست شاعری که از جانش می‌گذرد و چشم در چشم سلاطين و حاكمان عرب می‌دوزد و در چشم‌اندازی از خشم و لبخند - به زيبايی و شاعرانگی - خرمن هستی آنان را به آتش می‌کشد.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۵/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۳۰-۰۰۵-۷
تعداد صفحات۳۱۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۵/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۳۰-۰۰۵-۷

تجربه بهتر در اپلیکیشن