با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نمسیس فرشته‌ی انتقام و عدالت

دانلود و خرید کتاب نمسیس فرشته‌ی انتقام و عدالت

۴٫۳ از ۱۱ نظر
۴٫۳ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نمسیس فرشته‌ی انتقام و عدالت  نوشته  آگاتا کریستی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نمسیس فرشته‌ی انتقام و عدالت

کتاب نمسیس فرشته‌ی انتقام و عدالت، اثر آگاتا کریستی، از مجموعه‌ی خانم مارپل داستانی جذاب و خواندنی است. کتاب نمسیس فرشته‌ی انتقام و عدالت داستانی درباره‌ی قتل، عشق و حفظ این احساس عجیب و زیباست.

کتاب نمسیس فرشته‌ی انتقام و عدالت را با ترجمه‌ی روان از خسرو سمیعی بخوانید و بعد از ظهری پرماجرا برای خودتان رقم بزنید.

درباره‌ی کتاب نمسیس فرشته‌ی انتقام و عدالت

کتاب نمسیس فرشته‌ی انتقام و عدالت، ماجرای جذابی است که خانم مارپل، برای حل کردن یک معمای قتل با آن درگیر می‌شود. خانم مارپل را که یادتان هست؟ یک بانوی مسن و کنجکاو که از روی تفریح و تفنن سراغ مسائل جنایی می‌رود و همیشه هم موفق می‌شود که رمز و راز پیچیده‌ی ماجراها را حل و فصل کند. حالا یک نفر به او گفته است «عشق احساس خطرناکی است. شاید خطرناک‌ترین احساس آدمی باشد» این جمله‌ای نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت. حداقل خانم مارپل این کار را نمی‌کند. حالا او باید خطر کند و البته می‌داند که قاتلی که این حرف را زده، از هیچ‌کاری دریغ نمی‌کند. او می‌خواهد خودش را از خطر برهاند و عشقش یا همان خطرناک‌ترین احساسش را هم در کنار خود حفظ کند. باید دید که خانم مارپل، این اجازه را به او می‌دهد یا نه! 

کتاب نمسیس فرشته‌ی انتقام و عدالت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از خواندن کتاب‌های ماجرایی و کارآگاهی لذت می‌برید، اگر از طرفداران پروپاقرص خانم مارپل هستید، کتاب نمسیس فرشته‌ی انتقام و عدالت یک انتخاب عالی برای شما است. 

درباره‌ی آگاتا کریستی

آگاتا کریستی نویسنده‌ی مشهور سبک جنایی و معماگونه و خالق شخصیت‌هایی مانند هرکول پوآرو و خانم مارپل، در ۱۵ سپتامبر ۱۸۹۰ در انگلستان متولد شد. نام کامل او آگاتا مری کلاریسا میلر است. در سال ۱۹۱۴ با یک سرهنگ نیروی هوایی به نام آرچیبالد کریستی ازدواج کرد و از او یک دختر به نام رزالیند هیکز دارد. اما این ازدواج بعد از یازده سال به جدایی انجامید. او در سال ۱۹۳۰ با باستان‌شناسی به نام سِر ماکس مالووان ازدواج کرد و همراه او به سفرهای زیادی رفت. سفرهایی که تاثیرات بسیاری در داستان‌های جذاب او داشتند. آگاتا کریستی با نام مستعار مِری وستماکوت رمان‌های عاشقانه می‌نوشت. اما عمده‌ی شهرت او به دلیل رمان‌های جنایی است که نوشته. آگاتا کریستی پرفروش‌ترین نویسنده در انگلستان و در کل دنیا است. مقام‌های بعدی به ژول ورن و شکسپیر می‌رسد. آگاتا کریستی لقب ملکه‌ جنایت را هم از آن خود کرده است.

آگاتا کریستی در ۱۲ ژانویهٔ ۱۹۷۶ در سن ۸۵ سالگی در انگلستان درگذشت

بخشی از کتاب نمسیس فرشته‌ی انتقام و عدالت

آن‌شب وقتی به آرامی در باغش گردش می‌کرد، احساس دلسردی و سرخوردگی همیشگی خود را حادتر یافت. شاید هم به‌خاطر دیدن آن گل میمون بود. هزار بار به جورج گفته بود که گل‌های زردرنگ می‌خواهد، نه این گل‌های وحشتناک بنفش را که نمی‌دانست چرا همهٔ باغبان‌ها دیوانه‌اش هستند. بعد با صدای بلند گفت: «زرد گوگردی.»

کسی‌که آن‌طرف نرده راه می‌رفت سرش را برگرداند و پرسید: ببخشید، چیزی گفتید؟ خانم مارپل از بالای نرده به او نگریست و گفت: «فکر می‌کنم داشتم با خودم حرف می‌زدم.»

 صورت آشنایی نبود. در حالی‌که او همه ساکنان سن‌مری‌مید را می‌شناخت. هر چه باشد قیافه همه را به‌خاطر می‌آورد. زنی با هیکلی تنومند. دامنش گرچه تازه نبود اما از جنس توئید خوبی بود و کفش‌هایی که به درد روستا می‌خورد به پا داشت. بلوز سبز زمردی بر تن کرده بود و اشارپ پشمی بافتنی به دور گردن پیچیده بود. خانم مارپل ادامه داد: «چیزی که متأسفانه در سن و سال من اغلب اتفاق می‌افتد.»

آن خانم گفت: «باغ زیبایی دارید.»

«فعلاً که مثل گذشته‌ها زیبا نیست. وقتی که خودم می‌توانستم به آن برسم...»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
Fatemeh Ka
۱۳۹۹/۰۵/۰۸

مگه میشه رمان آگاتاکریستی خوب نباشه؟ اینم خیلی خوب بود و از سری خانم مارپل ولی یه مشکلی که بود ارجاعات که شماره داشت فعال نبود یعنی پاورقی ها رو نمیشد خوند حیف کم رمان دارین ازش نشر هرمس و...

رامین
۱۳۹۹/۱۰/۰۶

خوب بود ارزش مطالعه را داشت.

Sara Bbatha
۱۳۹۹/۰۶/۱۸

بینظیر براش کمه

shery
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

خوب بود خیلی

معصوم
۱۴۰۰/۰۱/۱۷

مثل همه کتابهای آگاتا کریستی یه داستان جنایی پرکشش و جذابه ، اما بهتره قبلش کتاب جنایت از یاد رفته ی این نویسنده رو بخونین چون ابتدای کتاب گریزی به اون داستان زده میشه

کاربر ۳۰۰۱۹۲۲
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

جدا مگه میشه.

*لپی*
۱۳۹۹/۰۹/۰۹

مثل بقیه کارهای خانم آگاتاکریستی خوب بود وبه دوستان خوندنش روتوصیه میکنم،البته خودم ازبین کتابهای خانم آگاتاکریستی اونایی که پوارو قاتل رومعرفی میکنه بیشترخوشم میادتا اونایی که خانم مارپل توشه ولی درکل فکرنکنم هیچ جنایی نویسی به پای خانم کریستی

- بیشتر
پروانه
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

معمولی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۰)
وقتی آدم پیش از خوابیدن دربارهٔ مسئله‌ای فکر کند ممکن است شب برایش مشاور خوبی باشد
A~Rahin
همین چیزها را به شما گفت؟ پروفسور گفت: خیر، چیزی که گفت این بود که شما درک بسیار عمیقی از بدی دارید.
مژده
امید که امواج اقیانوس عدالت و جریان جاودانی سیل راستی ما را به کام درکشد. آموس (۳۵)، پیامبر نفرین شده
فریبا
ـ جوانمرگ شدن همیشه غم‌انگیز است. خانم تمپل گفت: نمی‌دانم. این کلمات را با لحنی که عجیب متفکرانه می‌نمود بر زبان آورده بود. خانم مارپل گفت: آدم خیلی چیزها را از دست می‌دهد. ـ یا از خیلی چیزها می‌گریزد. بلاها و مصیبت‌ها.
فریبا
کشتی‌هایی که در دل شب از کنار هم می‌گذرند و در لحظهٔ گذر با هم حرف می‌زنند. یک علامت نورانی، صدایی از دور در میانهٔ تاریکی.
نیلوفر
شاید به نشانه‌هایی کمی خاص برخورده باشم. اما نشانه‌ها هرگز واقعیات نیستند.
نیلوفر
امید که امواج اقیانوس عدالت و جریان جاودانی سیلِ راستی ما را به کام کشد.
نیلوفر
وقتی آدم پیش از خوابیدن دربارهٔ مسئله‌ای فکر کند ممکن است شب برایش مشاور خوبی باشد
نیلوفر
تا موقعی که آدمی نمرده است نمی‌توان گفت خوشبخت است، فقط می‌توان گفت بخت تاکنون با او یار بوده است.
نیلوفر
کینه بالاخره با گذشت روزگار رنگ می‌بازد. البته به‌طور مصنوعی می‌شود آن را زنده نگاه داشت. اما در طول سال‌ها بالاخره از شدتش کاسته می‌شود. کینه به‌اندازه عشق نیرومند نیست.
کاربر ۱۴۲۱۷۷۱

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۴/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۶۲-۳۹۷-۵
تعداد صفحات۲۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۴/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۶۲-۳۹۷-۵