با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گفت‌وگوی چهار جانبه استاد شهید آیت الله مطهری

دانلود و خرید کتاب گفت‌وگوی چهار جانبه استاد شهید آیت الله مطهری

۴٫۷ از ۷ نظر
۴٫۷ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گفت‌وگوی چهار جانبه استاد شهید آیت الله مطهری  نوشته  شهید مرتضی مطهری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب گفت‌وگوی چهار جانبه استاد شهید آیت الله مطهری

*این کتاب به درخواست انتشارات صدرا (مرکز نشر آثار استاد شهید مطهری)، با این قیمت ارائه شده است.عرضه رایگان در سایر برنامه‌ها بدون هماهنگی و رضایت ناشر انجام شده و از سوی ناشر در حال پیگیری است. «گفت‌وگوی چهار جانبه استاد شهید آیت الله مطهری» اثر استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری ( ۱۳۵۸- ۱۲۹۸)، وی به تعبیر امام خمینی "متفکر و فیلسوف و فقیه عالی مقام" بود، استاد برجسته حوزه علمیه قم و دانشگاه تهران بود و در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی مامور به تشکیل شورای انقلاب از سوی امام خمینی شد. این کتاب، متن سخنان استاد شهید آیت‌الله مطهری، آیت‌الله خامنه‌ای (رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی)، استاد فخرالدین حجازی و دکتر علی شریعتی در مجلسی است که در حدود سال 1355 هجری شمسی در تهران در یک منزل شخصی برگزار شده است. مطالبی که در این محفل مطرح شده به خوبی فضای فکری و فرهنگی جامعه خصوصاً دانشجویان و روشنفکران آن زمان یعنی سالهای نزدیک به انقلاب اسلامی را نشان می‌دهد و خواننده را به ۲۶ سال قبل باز می‌گرداند و در آن فضا قرار می‌دهد. این سخنان ضمن اینکه ویژگیهای فکری هریک از صاحب‌نظران فوق‌الذکر را آشکار می‌سازد، حاکی از نکته‌سنجی و انحراف‌شناسی و استقامت رأی استاد مطهری می‌باشد. مطالعه این کتاب درسهایی نیز برای امروز ما دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
|قافیه باران|
۱۳۹۸/۰۵/۱۷

مناظره کوتاه و مفیدی بود بین چهار چهره متفکر.با وجود اجمالی بودنش میشه به دغدغه فکری و کنه سخنان شخصیتها پی برد. ابتدا مسئله ای از جانب دکتر شریعتی طرح میشه که نشان از دغدغه مندی و روشنفکر مآبی ایشون داره

- بیشتر
esmaeilhr
۱۳۹۵/۰۴/۰۹

توی چند ساعت خوندمش.خیلی خوب و مفید بود.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۲/۰۱/۰۱
دسته بندی
تعداد صفحات۵۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۲/۰۱/۰۱