با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
امام (ره) و حیات باطنی انسان

دانلود و خرید کتاب امام (ره) و حیات باطنی انسان

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب امام (ره) و حیات باطنی انسان  نوشته  سیدمرتضی آوینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب امام (ره) و حیات باطنی انسان

کتاب امام (ره) و حیات باطنی انسان نوشته‌ شهید سید مرتضی آوینی است. مجموعه‌ی چند مقاله درباره‌ی امام خمینی به همراه تصاویری از ایشان است. چهار سروده‌ی مرثیه‌وار در سوگ امام به اضافه‌ی گفتار متن مجموعه برنامه‌ فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت که شهید آوینی به همین مناسبت آماده کرده، نیز در کتاب آمده است.

این کتاب متن‌های دیگری مانند داغ بی تسلی، انتظار(شعر)، ای عزت ممثل(شعر)، آن سان که تو رفتی(شعر)، فار التنور...(شعر)، مبشر صبح(در مدح مقام معظم رهبری، آیت الله خامنه ای) شامل می‌شود .کتاب با تصاویری از امام خمینی(ره) و مراسم عزاداری و تشیع پیکر ایشان همراه است.

خواندن کتاب امام (ره) و حیات باطنی انسان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان امام راحل و آثار شهید آوینی پیشنهاد می‌کنیم

درباره شهید سید مرتضی آوینی

سید مرتضی آوینی معروف به کامران آوینی متولد۲۱ شهریور ۱۳۲۶ در شهر ری است که در ۲۰ فروردین ۱۳۷۲ در فکه به شهادت رسید. کارگردان فیلم مستند و روزنامه‌نگار حوزه فرهنگی اهل ایران بود. مجموعه فیلم‌های مستند تلویزیونیِ او درباره جنگ ایران و عراق با نام روایت فتح شناخته‌شده‌است. آن‌چه از آوینی در ذهن همه باقی‌مانده است صدای گرم او در روایت فتح است.

از اولین کارهای او در گروه جهاد می‌توان به مجموعه شش‌روز در ترکمن صحرا، سیل خوزستان و مجموعهٔ مستند خان‌گزیده‌ها اشاره کرد.

با پایان جنگ و در فاصله سال‌های پایان جنگ و تأسیس مؤسسه روایت فتح، آوینی فعالیت هنری- مطبوعاتی را تجربه کرد. او در این دوره به سینما، هنر، فرهنگ واحد جهانی و مواجهه آن با مسائل مختلف فکر می‌کرد. حاصل همه آن فکر کردن‌ها، تحقیق‌ها و مباحثات، نوشته‌هایی است که از او به جا مانده. تأملاتی در ماهیت سینما که در فصل‌نامه فارابی به چاپ رسید و بعد مقالاتی با عناوین جذابیت در سینما، آینه جادو، قاب تصویر، زبان سینما و… که از فروردین سال ۱۳۶۸ در ماهنامه سوره منتشر می‌شد. مجموعه این مقالات در کتاب آینه جادو که جلد اول از مجموعه مقالات و نقدهای سینمایی اوست جمع‌آوری شد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۸۲۲-۴-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۸۲۲-۴-۲