با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی

دانلود و خرید کتاب همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی

۲٫۹ از ۱۱ نظر
۲٫۹ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی  نوشته  عزیز شاورشیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی

کتاب همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی، نوشته عزیز شاورشیان همه آن چیزی را که لازم است برای داشتن یک بدن سالم بدانید، به شما می‌گوید. کتاب همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی را با ترجمه‌ی مرتضی شاهرخ همدانی بخوانید. 

درباره‌ی کتاب همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی

برای داشتن بدنی زیبا و عضلانی که امروزه به یکی از معیارهای زیبایی و حتی سلامتی تبدیل شده است، نیازی به پرداخت هزینه‌های گزاف و زیاد نیست. برای داشتن یک بدن سالم و عضلانی لازم است که با باورهای غلط در زمینه بدنسازی آشنا شویم، تیپ بدنی و ژنتیک خود را شناسایی کنیم. مواد غذایی مفید و مضر را بشناسیم و یک رژیم غذایی سالم بر مبنای آن داشته باشیم، اصول تمرین‌های ورزشی را بدانیم و برنامه‌ی ورزشی مختص به بدن و ژنتیک خودمان را داشته باشیم. در کنارش لازم است با بالا بردن اطلاعات، سبک زندگی‌مان را تغییر بدهیم تا بر این اساس سلامتی بدنمان حفظ شود. 

کتاب همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی، در ۸۰ صفحه، تمام چیزی را که لازم است برای داشتن یک بدن سالم، زیبا و عضلانی بدانیم به ما می‌گوید. 

کتاب همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی برای تمام کسانی که دوست دارند بدنی سالم و عضلانی داشته باشند، مطالبی خواندنی دارد. مطالعه کتاب همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی را به خانم‌ها و آقایان پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی

باورهای غلط بدنسازی

می‌توانید شکل ماهیچه‌هایتان را تغییر دهید!

این کاراز نظر فیزیکی ممکن نیست! با اینکه می‌توانید اندازه ماهیچه‌هایتان را تغییر دهید و عضلاتتان را حجیم‌تر کنید یا با کاهش چربی بدنتان، تفکیک عضلاتتان را بهبود دهید، اما غیرممکن است بتوانید با تمرین‌های خاصی شکل عضلات خود را تغییر دهید، متاسفانه شما در این زمینه از لحاظ ژنتیکی محدود هستید.

 میتوانید چربی بدنتان را به صورت موضعی کاهش دهید!

آیا تا به حال تبلیغاتی را دیده‌اید که سعی دارند چیزی را به شما بفروشند که با استفاده از آن بر روی عضلات شکمتان چربی‌های شکمتان را آب کند؟! این چیزها تاثیری ندارند ودروغی بیش نیستند، جایی که چربی‌هایتان تجمع دارند توسط ژنتیکتان تعیین میشود، در نهایت کاری که می‌توانید انجام دهید این است که چربی کل بدن را کاهش دهید و شکمتان نیز کوچک می‌شود.

 عضلات در باشگاه رشد می‌کنند!

این یک دروغ دیگر است، با اینکه در باشگاه عضلاتتان دم میکند، این فقط خون اضافی است که به سمت عضلاتتان حجوم می‌آورد تا انرژی آنها را تأمین کنند، همانطور که دیده‌اید، وقتی باشگاه را ترک می‌کنید این اثر فروکش می‌کند. تمام رشد و عضله سازی اصلی زمانی که در حال استراحت و ریکاوری هستید اتفاق می‌افتد.

فهرست

 • مقدمه مترجم
 • خوش‌اندام شوید
 • رژیم غذایی
 • تمرینات ورزشی
 • مکمل‌ها
 • سبک زندگی
 • مباحث پیشرفته 
 • رژیم کتوژنیک 
 • باز سنجی نیازها
 • وقتی که پیشرفتتان متوقف می‌شود
 • تکنیک‌های پیشرفته تمرینی 
 • آنچه شما آموخته‌اید

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
تنهای کتاب خوار
۱۳۹۹/۰۵/۰۹

چرا یک کتابچه 78 صفحه ای دوازده تومنه؟

بب ا ه ا
۱۳۹۹/۰۳/۲۸

لطفا به طاقچه بی‌نهایت اضافه کنید

hamex
۱۴۰۰/۰۳/۲۸

من نمی‌دونم چطوری همه چیز درباره فیتنس و بدنسازی رو تو این چند صفحه ارائه کرده!!!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۵۱-۱۷۹-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۷۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۵۱-۱۷۹-۱