با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پنج‌گانه پادشاهی جهان؛ جلد سوم

دانلود و خرید کتاب پنج‌گانه پادشاهی جهان؛ جلد سوم

طوفان مرگ

۴٫۴ از ۱۴ نظر
۴٫۴ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پنج‌گانه پادشاهی جهان؛ جلد سوم  نوشته  نیما کهندانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب پنج‌گانه پادشاهی جهان؛ جلد سوم

کتاب پنج‌گانه پادشاهی جهان؛ جلد سوم نوشته نیما کهندانی است. این کتاب دنیایی خیالی می‌سازد میان خدایان و انسان‌ها و تمام عالم هستی را در فضایی جادویی به تصویر می‌کشد.

درباره کتاب پنج‌گانه پادشاهی جهان؛ جلد سوم 

طوفان مرگ داستانی پُرفراز و نشیب از رابطهٔ ایزدان با هم و نیز با انسان‌هاست. زندگی آن‌ها، حسادت‌ها، رقابت‌ها، دشمنی‌ها و پلیدی‌هایشان چنان با انسان‌ها آمیخته و شبیه آدمیان است که در قالب انسانی حلول می‌کنند. لوکی- ایزد شرارت- گاه قالب‌هایی انسانی می‌یابد و فریا- ایزدبانوی شور و شیدایی- دل به مردی زمینی می‌بندد؛ مردی که با تمام شور و شیدایی‌اش به نامیرایی پشت می‌کند و به زمین بازمی‌گردد. لحظه دیدارشان در زمین، گویی گذر فریاست از خوابِ او. چهار مبارزِ چهار عنصر باستانی حیات: آب و باد و آتش و خاک قدرتی همچون خدایان دارند. ویژگی این داستان، گذشته از فراز و نشیب‌های داستانی و شرح استیصال آدمی در مقابل جهانی پر از شرارت، بیان این درهم‌آمیختگی‌ست. شاخصه و مرز جداکننده خدایان از انسان‌ها در این کتاب، لحن و زبان است. خدایان به زبان رسمی حرف می‌زنند. انسان‌ها- اهل هر قلمرو و کشوری که باشند- لحنشان محاوره است تا خواننده در صمیمیت کلام شخصیت، متوجه زمینی بودن آن شود . این کتاب خواننده را با خودش به دنیای عجیب و خیالی می‌برد که از آن لذت میإ‌رد.

خواندن کتاب پنج‌گانه پادشاهی جهان؛ جلد سوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

ااین کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های فانتزی پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب پنج‌گانه پادشاهی جهان؛ جلد سوم

مکان: اِلف‌هایم

اُدین، فرمانروای ایزدان، همراه ِثور به الف‌هایم آمده بود. پیش از رسیدن آن‌ها، فریا آن‌جا را ترک کرده و به آسگارد بازگشته بود.

فریر در تالار شاهی قدم می‌زد و به حرف‌های خواهرش می‌اندیشید، در تالاری با چلچراغ‌های غول‌پیکر، حکاکی‌هایی از نبرد باستانیان و راگناروکِ آینده بر دیوارها و کف و سقفی از سنگ‌های قیمتی.

آیا واقعاً اُدین می‌توانست جلوِ شرارتِ دورف‌ها را بگیرد؟ اگر مسئله به این‌جا ختم نمی‌شد، چه؟ اگر پای یوتون و دیگر جهان‌ها نیز به این شرارت کشیده می‌شد، واقعاً کاری از دست اُدین برمی‌آمد؟ تمام موجودات تاریکی همواره منتظر کوچکترین جرقه‌ای بودند تا جهان را شعله‌ور کنند.

- سرورم! فرمانروای ایزدان، اُدین، وارد می‌شوند.

درهای تالار گشوده شد و اُدین عصای زرین عقاب‌نشان در دست، گام به درون تالار گذاشت. تک‌چشمش از خروش خشم برق می‌زد و سریع و استوار قدم برمی‌داشت. فریر- ایزد خورشید و باران، فرزند ایزد باد و دریا و ایزدبانوی زمین- با گام‌هایی شاهانه به استقبال او رفت.

- سرورم.

به نشانهٔ احترام سر خم کرد و آن‌گاه به تک‌چشم اُدین نگریست، تک‌چشمی که قدرت مهیبی در آن موج می‌زد. همان یک نگاه کافی بود تا حرف‌های خواهرش، فریا، او را قانع کند. به‌راستی اگر اُدین این‌چنین قدرتی نداشت، قدرت‌های ماورایی او که با حیله و مکرش کامل می‌شد، چگونه می‌توانست موجودات شرور نُه‌جهان را تا به این لحظه در اطاعت و فرمانبرداری نگه دارد؟

- فریر! خبرهای خوبی نشنیده‌ام.

فریر خواست حرف بزند که ثور، درحالی‌که چکشی در دست داشت، با شنلی زرشکی وارد تالار شد و بی‌هیچ توجهی به فریر، کمی با فاصله پشت سر اُدین ایستاد. فرمانروای الف‌ها نیز توجهی به او نکرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۹۱-۱۶۰-۵
تعداد صفحات۵۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۹۱-۱۶۰-۵

تجربه بهتر در اپلیکیشن