با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اینجا فتنه‌ای رخ داده است

دانلود و خرید کتاب اینجا فتنه‌ای رخ داده است

۳٫۴ از ۱۲ نظر
۳٫۴ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اینجا فتنه‌ای رخ داده است  نوشته  محمدحسن روزی‌طلب  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اینجا فتنه‌ای رخ داده است

اینجا فتنه‌ای رخ داده است کتابی درباره فتنه سال ۱۳۸۸ نوشته محمدحسن روزی‌طلب است.

سه روز بعد از برگزاری انتخابات و در حالی که شهر تهران در آتش راهپیمایی سکوت می‌سوخت اولین برنامه ایران ۸۸ روی آنتن رفت و علی مطهری، که در مخالفت با پیروز انتخابات شهره بود، اظهار کرد در کشور فتنه‌ای رخ داده است! او فتنه را نیز معنا کرد. گفت فتنه جایی است که حق و باطل با هم مخلوط می‌شود و تشخیص حق از باطل مشکل! پس روشنگری لازم است.

چندی بعد با سرد شدن ابزار «اردوکشی خیابانی برای تحمیل مصلحت به رهبری» فریاد «این عمار» ولی‌فقیه شنیده می‌شد. نخبگان محل این درخواست بودند؛ اما «نخبگان دائم التلویزیون!» یا حاضر به سخن گفتن نبودند یا حرف جدیدی برای گفتن نداشتند. این دو پدیده وقتی با واقعه سهمگین عاشورای ۸۸ تلاقی پیدا کرد موجب شد ابتدا مناظره‌ها و بعد برنامه‌های دیروز امروز فردا مسلسل‌وار روی آنتن برود.

نسل اول برنامه دیروز امروز فردا دو خاصیت ویژه داشت؛ یکی اینکه شخصیت‌های جدیدی را به تلویزیون کشاند و اتفاقاً همین بداعت شخصیت‌ها بود که توجهات را جلب کرد، دوم اینکه سخنان این شخصیت‌ها صریح بود و انگار سخنان دوپهلو را پشت در استودیو جا گذاشته بودند!

درباره کتاب اینجا فتنه‌ای رخ داده است 

کتاب پیش رو شامل چهل و سه گفت‌وگو و مناظره است که در قالب برنامه‌های ایران ۸۸، رو به فردا، و دیروز امروز فردا از خرداد ۱۳۸۸ تا اواخر مرداد ۱۳۸۹ از شبکه سوم سیما پخش شده است. البته این گفتارها بخشی از این برنامه‌هاست که ارتباط مستقیمی با فتنه ۸۸ داشته‌اند. متن این برنامه‌ها بدون کمترین ویراستاری محتوایی آورده شده و هر جایی که توضیحی لازم بوده در پانوشت آورده شده است.

 خواندن کتاب اینجا فتنه‌ای رخ داده است را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به موضوعات سیاسی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
خوبع بد نیست
۱۳۹۹/۰۵/۱۹

خوبع بد نیست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۷۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۲/۲۰
شابک‌‫‬‮‭۹۷۸-۶۰۰-۱۷۵-۸۲۵-۶
تعداد صفحات۸۷۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۲/۲۰
شابک‌‫‬‮‭۹۷۸-۶۰۰-۱۷۵-۸۲۵-۶