با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خود مقدس شما

دانلود و خرید کتاب خود مقدس شما

۳٫۶ از ۸ نظر
۳٫۶ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خود مقدس شما  نوشته  وین دایر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب خود مقدس شما

کتاب خود مقدس شما نوشته وین دایر است که با ترجمه سودابه مبشر منتشر شده است. این کتاب یک راهنمای کامل است برای افرادی که به دنبال راهی هستند که یک تجربه روحانی را تجربه کنند. 

درباره کتاب خود مقدس شما

این کتاب چهار دسته‌بندی دارد و سعی می‌کند خواننده را با این مفاهیم آشنا کند. اول شما مقدس هستید و برای همین باید اصول کهنه اعتقادی خود را ارتقاء دهید. دوم شما وجودی روحانی دارید و باید خویشتن مقدس خود را بشناسید و با شناخت اصول کلیدی خودآگاهی خود را افزایش دهید. سوم وجود مقدس شما می‌تواند بر بعد نفسانی شما پیروز شود و قدرت‌های شما را افزایش دهد. چهارم شما با شناخت مقدس بودن خودتان می‌توانید بر تمام مردم جهان تأثیر بگذارید و جهان را روشن‌تر کنید. کتاب خود مقدس شما یک راهنمای جامع است برای پیروزی بر نفس شما.

خواندن کتاب خود مقدس شما را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند یک تجربه روحانی داشته باشند وجود مقدسشان را کامل بشناسند، پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب خود مقدس شما

هر شکستی که تجربه می‌کنید در واقع یک فرصت برای بدست آوردن انرژی است. این انرژی کسب شده، وسیله‌ای نیرومند برای پیشرفت و دست‌یابی شما به اهدافتان در مرحله بعد می‌باشد. خویشتن مقدس شما می‌داند که این شکست‌ها زمینه‌ساز موفقیت شما در حصول به این هدف است.

شکست در زندگی شخصی خود من این انرژی را به‌وجود آورد که خود را به چنان سطحی برسانم که حالا این سطور را برای شما تحریر کنم. من نمی‌توانستم این کتاب را به چاپ برسانم مگر آن‌که خود را به سطحی بالاتر از سطوح روحانی رسانده باشم. در نظام الهی شکست اجتناب‌ناپذیر است. کسب انرژی لازم برای حرکت به سوی سطح بالاتری از شناخت روحانی، کاملاً به خود ما بستگی دارد. پیام من کاملاً واضح است. از شکست‌های خود برای رسیدن به شناخت قدرت مافوق و عشقی که همواره با توست، بهره گیر.

انرژی که تو بدست می‌آوری مثل یک قهرمان پرش با نیزه است که از قدرت نیزه خود برای جهش به سوی میله در ارتفاع استفاده می‌کند. من این شناخت روحانی را می‌شناسم و باور دارم که این کتاب می‌تواند شما را در شناخت خویشتن مقدسی که همواره با شماست، یاری دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Sattar_74
۱۳۹۹/۰۴/۲۴

یکی از برترین کتاب هایی که در زمینه رشد معنوی و روحانی نوشته شده همین کتابه...با خوندن این کتاب،با دیدگاه های خیلی خاص و جذاب و صد البته کاربردی آشنا خواهیم شد...تاثیر فوق العاده ای روی من داشته ...قطعا در مورد

- بیشتر
کاربر ۱۴۸۲۲۹۴
۱۴۰۰/۰۲/۰۷

عالی بود یکی از بهترین کتابهایی بود که خوندم دلم می خواست نویسند اش را ببینم واز صمیم قلبم ازش تشکر کنم

کاربر ۱۸۹۷۷۰۱
۱۳۹۹/۰۲/۱۰

وین دایر همه کتاب هایش عالی هست و این کتاب هم برای انسانهایی که فکر بالایی دارن خیلی خوب هست

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۷)
زندگی پر سر و صدا را تغییر می‌دهید و سکوت و سکون را دنبال می‌کنید. دعا و تمرکز برای زندگی‌تان سازنده خواهد بود. پاسخ‌هایی را که به دست می‌آورید، راهنمایی که نیاز دارید، کمکی که می‌خواهید، همگی زمانی که با لحظه‌یی سکوت به خود واقعی‌تان می‌رسید، به دست می‌آید. می‌توانید همه این لحظات پر ارزش را داشته باشید.
mostafa
با سکوت همه احساس‌های اساسی و عمیق را به دست می‌آورید و آرامش، بیش‌تر می‌شود.
mostafa
هر کس باید در خویشتن خویش، راهی را جست‌وجو کند که بیش‌تر به اصالت دست یابد و ارزش واقعی خویش را پیدا کند. باید زمانی را برای دیگران صرف کنید. کاری برای کمک به کسانی که نیازمند کمک هستند هرچند کوچک انجام دهید؛ حتی اگر مزدی از انجامش به دست نیاورید. یادتان باشد که شما در این جهان تنها برای خودتان زندگی نمی‌کنید، اطرافیان‌تان هم وجود دارند.
sora 入
تنها آرامش در دنیای شما، در زندگی شخصی‌تان، آرامشی است که از سوی خدا است. اگر با آشوب درون‌تان زندگی کنید، مدام با خود سر جنگ خواهید داشت و ترس در سراسر وجودتان رخنه خواهد کرد و بدانید که نفسانیت در این صورت بر وجودتان سلطه دارد و ریاست می‌کند. اگر احساس آرامش دارید، نفسانیت جایش را به وجود برترتان داده است. پس می‌توانید همیشه از خود بپرسید: «آیا این امر مرا آرام می‌گرداند یا ناآرامی را به همراه دارد؟» اگر جواب ناآرامی است، ریشه در افکار و جسم مادی‌تان دارد، بنابراین پس باید جست‌وجو کنید چه طور و چرا به نفسانیت فرصتی برای ابراز وجود در ذهن و زندگی‌تان داده‌اید. اگر جواب آرامش است، پس می‌دانید چه کرده‌اید و یا چه طور اندیشیده‌اید و می‌دانید وجود برترتان در آن لحظه بسیار کوشا و پرتوان بوده است.
فرهنگ
چند نمونه از رفتارهایی که مانع کسب آرامش می‌شود؛ بیان شده است: بحث و جدل. با ورود به مباحثات، سریع‌تر از هر حالت دیگری آشوب به سراغ‌تان خواهد آمد. آزادید وارد جدال با دیگران شوید یا نه، اما بدانید که وارد شدن به بحث و جدال با دیگران مساوی با دور شدن‌تان از وجود برترتان و گرایش به تنهایی است. نفسانیت‌تان به شما گوش‌زد می‌کند: «از همه یعنی از همسر، منشی و همکاران، بالاتر هستید و این برتری را باید به همگی‌شان ثابت کنید، در اعلام نظرهای‌تان اقدام کنید و به نظرهای‌شان بی‌توجه بمانید.» این روش زندگی افراد را تشویق می‌کند تا همیشه و به هر قیمتی نظرشان را به اثبات برسانند و اگر خود را حق به جانب ندانند و در پی اثبات خود برنیایند، پایگاه آشوب و اضطراب سست می‌شود.
فرهنگ
هرگز خدا را مورد قضاوت قرار نمی‌دهید، چون می‌دانید همه جریان زندگی و دنیا خردمندانه است.
mostafa
شما در این جهان تنها برای خودتان زندگی نمی‌کنید، اطرافیان‌تان هم وجود دارند.
mostafa

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۰۲۶-۳۹-۹
تعداد صفحات۳۷۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۰۲۶-۳۹-۹