با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پارالاکس

دانلود و خرید کتاب پارالاکس

پنج نویسنده، پنج جایزه، پنج داستان ۴

۲٫۸ از ۵ نظر
۲٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پارالاکس  نوشته  لیرد بارون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پارالاکس

کتاب پارالاکس نوشته لیرد بارون با ترجمه پریسا یزدی در مجموعه سنگریزه توسط انتشارات سنگ منتشر شده است. این کتاب در ژانر وحشت است و داستانی ترسناک را در محیطی عجیب و رعب‌آورد روایت می‌کند.

درباره کتاب پارالاکس

کتاب پارالاکس برنده جایزه شرلی جکسون است. جایزهٔ شرلی جکسون، مجموعه‌ای از چند جایزهٔ ادبی است که به نام نویسندهٔ مشهور آمریکایی، خالق داستان کوتاه «لاتاری» تأسیس شده است. این جایزه در بخش‌های مختلف رمان، رمان کوتاه، داستان بلند، داستان کوتاه، مجموعه‌داستان و حتی به مجموعه‌ای از داستان‌هایی که یک نفر از نویسندگان مختلف گردآوری کرده است، اهدا می‌شود. اما همان‌طور که شرلی هاردی جکسون، استاد داستان وحشت بود، این جایزه هم به طور مشخص به ادبیات ترسناک، تریلر روان‌شناختی، تریلر پرتعلیق و فانتزی‌های سیاه تعلق می‌گیرد. 

خواندن کتاب پارالاکس به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام خوانندگان ژانر وحشت محبوب است زیرا مخاطب را به دنیای سیاه عجیب تصویر شده توسط نویسنده می‌برد.

درباره لیرد بارون نویسنده کتاب پارالاکس

«لیرد بارون» متولد ۱۹۷۰ نویسنده و شاعر آمریکایی است که بیش‌‌تر کارهایش در ژانر وحشت، جنایی و فانتزی تاریک قرار می‌گیرد. در کارنامه‌ی کاری بارون پنج مجموعه داستان قرار دارد که بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ نوشته‌ شده‌اند و چهار رمان که آخرین آن‌ها «کوه سیاه» در سال ۲۰۱۹ به چاپ رسیده است.

او در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ برنده‌ی جایزه‌ی شرلی جکسون برای مجموعه‌ی «توالی تکامل و داستان‌های دیگر» و «گرفتگی و چند داستان» دیگر شد. «راز مهیب» او نیز برنده‌ی جایزه‌ی شرلی جکسون سال ۲۰۱۰ برای بهترین داستان بلند شد. بارون همچنین کاندیدای جوایزی چون جایزه‌ی کراوفورد، جایزه‌ی انجمن بین‌المللی آثار ترسناک، جایزه‌ی جهانی فانتزی، جایزه‌ِی برام استوکر و جایزه‌ی لوکاس بوده است.

او به ما دنیایی را معرفی می‌کند که نه امن است و نه عادی و در آن حتی بدون وجود عوامل ماورایی، همه چیز می‌تواند خطرناک و خشونت‌آمیز باشد. درون‌مایه‌های ویرانی، ترس و هویت مردانه ازجمله موضوعات پرتکرار داستان‌های بارون هستند. «پارالاکس» می‌تواند نمونه‌ی کاملی از سبک و علایق این نویسنده‌ی خاص را به خوانندگان ایرانی نشان دهد.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
ali fattahi
۱۳۹۹/۰۶/۰۶

کتابی نیست که مناسب هرسلیقه ای باشد.خواندنش حس دیدن فیلمی رابه ادم میده که از چسباندن تکه پاره های چندفیلم دیگه به هم درست شده باشد.خودتو برای دیدن یه فیلم خوب اماده کرده ای ولی بعدازگذشتن نیم ساعت از فیلم

- بیشتر
کتاب 1984
۱۳۹۹/۰۶/۰۳

ای طاقچه ی زن ستیز کتاب تو بی نهایت بریز!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۲۷-۹-۴
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۲۷-۹-۴