دانلود و خرید کتاب صدای بال برفی فرشتگان جبران خلیل جبران ترجمه مسیحا برزگر
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صدای بال برفی فرشتگان اثر جبران خلیل جبران

کتاب صدای بال برفی فرشتگان

دسته‌بندی:
امتیاز:
۱.۰از ۱ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صدای بال برفی فرشتگان

کتاب صدای بال برفی فرشتگان اثر نویسنده و شاعر معروف لبنانی، جبران خلیل‌جبران است که مسیحا برزگر آن را به فارسی ترجمه و انتشارات ذهن‌آویز آن را به چاپ رسانده و در اختیار مخاطبان قرار داده است.


درباره کتاب صدای بال برفی فرشتگان

کتاب صدای بال برفی فرشتگان یکی از آثار جبران خلیل جبران نویسنده، شاعر و نقاش لبانی- آمریکایی تبار است. کتاب صدای بال برفی فرشتگان جملات عارفانه‌ی قصاری از جبران خلیل جبران در بردارد. 

جملاتی از کتاب صدای بال برفی فرشتگان

ترجیح می‌دهم گُنگِ خواب‌دیده‌ای باشم در میانِ بی‌چیزترین آدمها، با آرزوهایی برای دست یافتن. دوست ندارم اربابی باشم در میان آنهایی که نه رؤیایی در سر دارند، و نه آرزویی در دل. «برای خواندن جملات بیشتری از کتاب صدای بال برفی فرشتگان، نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.»

درباره جبران خلیل‌ جبران

جبران خلیل جبران در سال ۱۸۸۳ در خانواده‌ای فقیر مسیحی در شمال لبنان به‌دنیا آمد. زندگی در خانواده‌ای فقیر سبب شد تا جبران نتواند تحصیل رسمی کند، اما در همین زمان به تعلیم علوم دینی نزد کشیش روستای محل زندگی خود پرداخت. جبران هشت ساله بود که پدرش به علت عدم پرداخت مالیات به زندان افتاد و خانواده آن‌ها آواره شد. سرانجام مادر جبران تصمیم گرفت در سال ۱۸۹۵ با خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کند. جبران در آمریکا درحالیکه ۱۲ ساله بود به مدرسه رفت. جبران خلیل جبران در سال ۱۸۹۸ برای تکمیل تحصیلاتش به لبنان بازگشت. جبران دانشگاه بیروت را در سال ۱۹۰۲ تمام کرد و در ادامه در فرانسه نیز به تحصیل پرداخت. در نهایت جبران خلیل جبران زبان‌های عربی و فرانسه را آموخته بود و در سرودن شعر به مهارت رسیده بود. مجدد به آمریکا بازگشت و تا مرگش در سال ۱۹۳۱ در آنجا کار و زندگی کرد. جبران خلیل جبران در طول زندگی ۱۶ کتاب به زبان‌های عربی و انگلیسی تالیف کرد که این کتاب‌ها عبارت بودند از: موسیقی؛ عروسان دشت؛ ارواح سرکش؛ اشک و لبخند؛ بال‌های شکسته؛ کاروان‌ها و توفان‌ها؛ نوگفته‌ها و نکته‌؛ دیوانه؛ نامه‌ها؛ ماسه و کف؛ پیشتاز؛ خدایان زمین؛ سرگردان؛ مسیح، فرزند انسان؛ پیامبر؛ باغ پیامبر

معرفی نویسنده
عکس جبران خلیل جبران
جبران خلیل جبران
لبنانیی | تولد ۱۸۸۳ - درگذشت ۱۹۳۱

جبران خلیل جبران در ۶ ژانویه‌ی ۱۸۸۳ در شهر باستانی بشاری، در جبل لبنان واقع در شمال لبنان، در خانواده‌ای از مسیحیان مارونی متولد شد. در زمان تولد او، محل تولدش در نیمه‌ی خودمختار امپراتوری عثمانی قرار داشت. پدر خلیل، بدهی‌های هنگفتی از قمار انباشته کرده بود و شغل خود را از دست داده بود، اما بعدها توسط یک مدیر محلی به مقام و منصب دست یافت. مادر خلیل پیش از ازدواج با پدر خلیل، دو بار ازدواج کرده بود و از ازدواج اولش صاحب یک پسر شده بود. خلیل به غیر از برادر ناتنی خود، پیتر، دو خواهر کوچک‌تر نیز داشت. او هرگز به مکتب نرفت، اما توسط کشیشانی که به خانه‌ی آن‌ها رفت‌وآمد داشتند، زبان عربی و خواندن انجیل را آموخت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۱)
کسی که تواناییهایش افزایش می‌یابد، دوستانش کاهش می‌یابد.
sara_bavifard

حجم

۱۳۶٫۳ کیلوبایت

تعداد صفحه‌ها

۲۴۰ صفحه

حجم

۱۳۶٫۳ کیلوبایت

تعداد صفحه‌ها

۲۴۰ صفحه

قیمت:
۲۰,۰۰۰
تومان