با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
صدای بال برفی فرشتگان

دانلود و خرید کتاب صدای بال برفی فرشتگان

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صدای بال برفی فرشتگان  نوشته  جبران خلیل جبران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صدای بال برفی فرشتگان

کتاب صدای بال برفی فرشتگان اثر نویسنده و شاعر معروف لبنانی، جبران خلیل‌جبران است که مسیحا برزگر آن را به فارسی ترجمه و انتشارات ذهن‌آویز آن را به چاپ رسانده و در اختیار مخاطبان قرار داده است.


درباره کتاب صدای بال برفی فرشتگان

کتاب صدای بال برفی فرشتگان یکی از آثار جبران خلیل جبران نویسنده، شاعر و نقاش لبانی- آمریکایی تبار است. کتاب صدای بال برفی فرشتگان جملات عارفانه‌ی قصاری از جبران خلیل جبران در بردارد. 

جملاتی از کتاب صدای بال برفی فرشتگان

ترجیح می‌دهم گُنگِ خواب‌دیده‌ای باشم در میانِ بی‌چیزترین آدمها، با آرزوهایی برای دست یافتن. دوست ندارم اربابی باشم در میان آنهایی که نه رؤیایی در سر دارند، و نه آرزویی در دل. «برای خواندن جملات بیشتری از کتاب صدای بال برفی فرشتگان، نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.»

درباره جبران خلیل‌ جبران

جبران خلیل جبران در سال ۱۸۸۳ در خانواده‌ای فقیر مسیحی در شمال لبنان به‌دنیا آمد. زندگی در خانواده‌ای فقیر سبب شد تا جبران نتواند تحصیل رسمی کند، اما در همین زمان به تعلیم علوم دینی نزد کشیش روستای محل زندگی خود پرداخت. جبران هشت ساله بود که پدرش به علت عدم پرداخت مالیات به زندان افتاد و خانواده آن‌ها آواره شد. سرانجام مادر جبران تصمیم گرفت در سال ۱۸۹۵ با خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کند. جبران در آمریکا درحالیکه ۱۲ ساله بود به مدرسه رفت. جبران خلیل جبران در سال ۱۸۹۸ برای تکمیل تحصیلاتش به لبنان بازگشت. جبران دانشگاه بیروت را در سال ۱۹۰۲ تمام کرد و در ادامه در فرانسه نیز به تحصیل پرداخت. در نهایت جبران خلیل جبران زبان‌های عربی و فرانسه را آموخته بود و در سرودن شعر به مهارت رسیده بود. مجدد به آمریکا بازگشت و تا مرگش در سال ۱۹۳۱ در آنجا کار و زندگی کرد. جبران خلیل جبران در طول زندگی ۱۶ کتاب به زبان‌های عربی و انگلیسی تالیف کرد که این کتاب‌ها عبارت بودند از: موسیقی؛ عروسان دشت؛ ارواح سرکش؛ اشک و لبخند؛ بال‌های شکسته؛ کاروان‌ها و توفان‌ها؛ نوگفته‌ها و نکته‌؛ دیوانه؛ نامه‌ها؛ ماسه و کف؛ پیشتاز؛ خدایان زمین؛ سرگردان؛ مسیح، فرزند انسان؛ پیامبر؛ باغ پیامبر

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
نوع فایلEPUB