با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پیغام

دانلود و خرید کتاب پیغام

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیغام  نوشته  فرناندو پسوآ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پیغام

فرناندو آنتونیو نوگیرا پسوآ معروف به فرناندو پسوآ متولد ۱۳ ژوئن ۱۸۸۸ در شهر لیسبون مرکز پرتغال و متوفی ۳۰ نوامبر ۱۹۳۵ در همین شهر. شاعر، نویسنده، منتقد ادبی، مترجم، ناشر و فیلسوف معاصر کشور پرتغال است. پسوآ علاوه بر آنکه در کشورهای پرتغالی زبان دنیا چهره‌ای شناخته شده است در دنیا به عنوان یکی از مهمترین شاعران و منتقدان ادبی قرن بیستم لحاظ می‌گردد. وی در مقدمه‌ی کتاب «کتاب دلواپسی » شخصیت اجتماعی خویش را چنین شرح می‌دهد: «هیچ چیز او را به انجام کاری تن نداد. کودکی خود را تنها زیست. به هیچ گروهی نپیوست. علاقه‌ای به دنبال کردن تحصیلات نداشت. به هیچ جمعیتی وابسته نبود. احوال زندگی وی با غربت همراه بود و البته پدیده‌های معمولی که شاید حقیقت همه‌ی انسان‌ها باشد، انسان‌هایی که به رخوت و مطرودیت تن داده باشند.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahoor
۱۳۹۵/۰۸/۰۹

دوستان چطور میتونم کتاب کتابخونه رو بفرستم برایکی دیگه؟

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
دیگرانی هستند که خواهند داشت هنگامی که ما از دست خواهیم داد. دیگرانی هستند که پیدا می‌کنند وقتی به دارایی‌های ما برخورد نمایند یافت می‌شود یا نمی‌شود، برطبق سرنوشت محتوم.
soroush

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۱
شابک‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۴۰۴۰-۵۶-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۱۱۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۱
شابک‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۴۰۴۰-۵۶-۳