با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عشق و یک دروغ

دانلود و خرید کتاب عشق و یک دروغ

۴٫۱ از ۷ نظر
۴٫۱ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عشق و یک دروغ  نوشته  میمنت دانا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب عشق و یک دروغ

مارگریت وست در «عشق و یک دروغ» داستان عاشقانه‌ای از یک عشق نافرجام می‌گوید که زمان آن را دستخوش تغییراتی می‌کند. روایتی از یک رابطه پرفرازوفرود که مارگریت وستِ نه‌چندان آشنا، آن را وسیله ای برای بیان اصول اخلاقی و تاثیر آن بر زندگی افراد کرده است. سیسیلی واتسون دختری از طبقه متوسط جامعه است که برای گذراندن تعطیلاتش به هتلی ساحلی می‌رود. آنجا با نجیب‌زاده‌ای آشنا می‌شود و عشقی عمیق میان آن دو شکل می‌گیرد. اما این رابطه با یک دروغ، تبدیل به نفرت و جدایی می‌شود جدایی‌ای که همیشگی نیست و آنها بار دیگر در جایی دیگر مقابل هم قرار می‌گیرند. گویی سرنوشت آنها بهم پیوند خورده است: «بوکانان در صندلی راحتی تکیه داد و چشم‌ها را بست و سعی کرد نسیم فرح‌بخش دریا را روی صورت خود و صدای برخورد امواج را روی صخره‌ها و نغمه مرغان را در آسمان پیش خود مجسم کند. می‌خواست به خود تلقین کند که اگر چشم بگشاید سیسیلی را با لباس سفید و ژاکت آبی در کنار خود خواهد دید ولی قلباً می‌دانست که اینها تصورات واهی و رؤیای فریب‌دهنده‌ای بیش نیست. بالاخره خواب طبیعی و رؤیاهای تخیلی با هم مخلوط شدند. راجر خوابش برد و نفهمید که مستخدم سه دفعه به اتاق آمد و با نگرانی روی صندلی خم شد که ببیند چرا آقای او بلند نمی‌شود.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کتاب باز
۱۳۹۹/۰۲/۲۷

کتابی که نمیتوانید از خواندنش دست بکشید، ولی سه دقیقه بعد از اتمام کتاب به کلی فراموشش میکنید. قشنگ است ولی در یادها نمیماند.

همدم
۱۳۹۹/۰۳/۱۷

جز اولین کتابایی بود که خوندم و سرگرم کننده بود.

صبا
۱۳۹۹/۰۲/۲۳

داستان گره خاصی نداره و ترجمه اش هم خوب نیست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۵
شابکundefined
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۵