با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روش‌های جذب و متقاعدکردن دیگران

دانلود و خرید کتاب روش‌های جذب و متقاعدکردن دیگران

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روش‌های جذب و متقاعدکردن دیگران  نوشته  امیرحسن مکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روش‌های جذب و متقاعدکردن دیگران

آیا از این که دیگراناز شما سوءاستفاده کنند یا فریب دهند ناراحتید؟ آیا احساس می‌کنید آنگونه که باید مورد توجه نیستید و توانایی‌هایتان دیده نمی‌شود؟ ایا حس می‌کنید احترامی که شایسته شما است را دریافت نمی‌کنید؟ ایا آرزو دارید که بتوانید از عهده مشکلات خود به خوبی برآیید؟ دکتر لیبرمن با توصیه‌هایش در کتاب «روش‌های جذب و متقاعد کردن دیگران»، شما را به این آرزوهایتان می‌رساند. این کتاب شما را به دنیایی وارد می‌کند که در آن اصول روان‌شناسی تبدیل به یک فرمول ساده شده‌‌اند و به راحتی می‌توان آن را دنبال کرد و به واسطه آن هر موقعیتی را تحت کنترل درآورد. این کتاب مجموعه‌‌ای از شیوه‌های ساده روان‌شناختی برای متقاعد کردن دیگران را به شما آموزش می‌دهد. تا با کمک آنها بتوانید از حقوق خود دفاع کنید و از افراد تاثیرگذار جامعه باشید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Amin
۱۳۹۹/۰۲/۱۱

واقعا چیزای خیلی خوبی برای انتقال داره ولی متن زیاد روون نیس!یکی از اشکالات کتاب اینه که خیلی روی nice guyبودن تاکید میکنه کتاب بدی نیس توصیه میکنم

Amir Mahmudi
۱۳۹۹/۱۲/۰۳

این کتاب فوق العادس مخصکصا برای پسرها دوره ی کلاس های این کتاب و مطالبش یک ملیون تومانه اسمش هم persian atractive man هست

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴۱)
مطالعات بی‌شماری بیانگر آن است که هر چه بیشتر با فردی در ارتباط باشید، وی بیشتر به شما علاقه می‌یابد.
masoud54
با پیروی از استرتژی‌های ساده‌ای که بر پایه طبیعت بشر استوار می‌باشد به راحتی می‌توانید اعتماد، دوستی‌های پایدار و روابط موفقی را ایجاد نمایید. باید صراحتا اذعان داریم که در این استراتژی‌ها برای این که فردی را به خود علاقمند سازید هیچ گونه فریبی وجود ندارد بلکه تنها با سازمان دهی اصول روانشناسی می‌توانید یک واکنش طبیعی (علاقمندی) را در وی ایجاد نمایید.
.
تحقیقات متعدد ثابت کرده است که اگر یک تهدید یا خطر خارجی وجود داشته باشد، مردم اختلافات میان خود را کنار می‌گذارند.
Mojtaba
این کتاب تنها شامل تدابیر مخصوص روانشناسی در زمینه کنترل رفتار بشر می‌باشد که به شما کمک می‌کند تا از هر فرد در هر کجا و در هر زمانی هوشمندانه‌تر و عاقلانه‌تر عمل کنید.
.
از آنجا که روش‌های موجود در این کتاب بر اساس طبیعت و ماهیت نوع بشر تعیین شده، همه مردم می‌توانند از آنها استفاده کنند و عواملی از قبیل اختلاف فرهنگی، اختلاف نژادی و اختلاف جنسیت در آن دخیل نمی‌باشد.
.
هنگامی که در زندگی خود هیچ مشغولیتی نداشته باشید مغزتان خودش را هدف قرار داده و اضطراب و نگرانی در آن پدیدار می‌شود. اما اگر یک هدف مشخص خارجی را دنبال کنید که فکرتان را به خود اختصاص دهد، این افکار از مغزتان دور می‌شود. آیا تا به حال در زندگی خود به چنین حقیقتی توجه نکرده‌اید؟ هنگامی که یک هدف مشخص را دنبال می‌کنید از روحیه بهتری برخوردار بوده و افکار شما منظم و متمرکز خواهد شد و دیگر به مسائل جزئی اهمیت نخواهید داد.
Mojtaba
وقتی که ما قدم کوچکی در یک جهت بر می‌داریم تمایل می‌یابیم که به پیشروی خود ادامه دهیم و در این راه به خواسته‌های بزرگتر تن درمی دهیم.
.
تا جایی که می‌توانید در کنار فرد موردنظر خود به سر برید زیرا نزدیکی سبب ازدیاد علاقه می‌گردد نه تنفر. سعی کنید هنگامی با وی صحبت کنید که از وضعیت و روحیه‌ای مناسب برخوردار باشد تا قانون پیوند تحقق یابد. درباره علایق یا تجارب مشترک صحبت نمایید و سعی کنید بیشتر گوش فرا دهید و کمتر صحبت کنید.
.
جهت تحقق قانون علاقه متقابل، اگر به دلیلی او را تحسین می‌کنید و به وی احترام می‌گذارید اطمینان حاصل نمایید که او را نسبت به این امر آگاه سازید.
.
از او بخواهید که لطف کوچکی در حقتان انجام دهد، اما مطمئن باشید که اجباری در کار نباشد. این موضوع سبب می‌شود که به طور ناخودآگاه بیشتر به شما علاقمند گردد.
.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۱۱/۱۶
تعداد صفحات۲۹۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۱۱/۱۶