با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جدایی معنوی؛ چگونه پس از جدایی به زندگی خود ادامه دهیم

دانلود و خرید کتاب جدایی معنوی؛ چگونه پس از جدایی به زندگی خود ادامه دهیم

۴٫۹ از ۹ نظر
۴٫۹ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جدایی معنوی؛ چگونه پس از جدایی به زندگی خود ادامه دهیم  نوشته  دبی فورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جدایی معنوی؛ چگونه پس از جدایی به زندگی خود ادامه دهیم

پایان ازدواج می‌تواند آغاز یک زندگی دوباره باشد و این کتاب به شما این موضوع را ثابت می‌کند و کمکتان می‌کند اگر از همسرتان جدا شده‌اید بتوانید زندگی خود را از نو سامان ببخشید. پس ازجدایی، احساسات منفی، ناامیدی و تنهایی به سراغ انسان می‌آیند، شکست، خودکم‌بینی و خلاء وجودی ما را پر می‌کند. دبی فورد در «جدایی معنوی» یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز، به ما می‌گوید که چطور می‌توانیم این تجربه تلخ را به تجربه‌ای روشنگرانه بدل کنیم. در این کتاب می‌خوانیم چگونه ازهم‌پاشیدن یک زندگی می‌تواند زنگ بیداری معنوی و فرصتی برای شناخت و رهایی باشد. پایان یک رابطه به هر شکل، سخت و آزاردهنده است. فورد در صفحات کتاب خود راهکارهایی به شما پیشنهاد می‌کند که لحظه ویرانی را به لحظه حیات مجدد تبدیل کنید. این اثر کتابی ویژه است که به شما کمک می‌کند زخم‌های خود را التیام بخشید و دوباره شهامت عاشق شدن پیدا کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
کاربر ۱۴۱۰۲۸۴
۱۳۹۹/۰۲/۲۳

توی یه برهه ای از زمان پیداش کردم که واقعا بهش نیاز داشتم حتما و حتما پیشنهادش میکنم خودم با خوندنش خیلی از تلاطم درونیم و ناراحتیم کم شد

shokouh
۱۳۹۹/۰۳/۳۰

خوندنش واجبه....

Shadi
۱۳۹۹/۱۰/۰۲

یکی از بهترین کتابهایی بود که خوندم 👌👌 به همه کسانی که درحال جدا شدنن، جدا شدن یا حتی اصلا بحث جدایی بینشون نیست توصیه میکنم. این کتاب علاوه بر اینکه به رسیدن به آرامش کمک میکنه، درک و فهم ما

- بیشتر
mahbob
۱۳۹۷/۱۲/۰۲

کتابی کاربردی با موضوعی جالب

sami
۱۳۹۸/۰۵/۰۷

نسخه چاپیشو خوندم، بنظرم خیلی کاربردی یه .

سمن
۱۳۹۹/۰۱/۲۹

دبی فورد معلم خوبیه

yasaman
۱۴۰۰/۰۴/۱۲

انرژی مثبت واقعی❤حالمو خوب کرد

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸۵)
این آگاهی است که به ما فرصت بازگشت به اعماق وجود خود و اتصال با خالق متعال را می‌دهد.
Forest ♂️
صداقت تنها راهی است که می‌توانید به کمک آن از رنج و درد رهایی یابید.
Forest ♂️
داشتن بعضی احساسات الزاماً به آن معنا نیست که حقیقت دارند.
Forest ♂️
حتی لحظه‌ای نبود که در کنار رنج و غم عمیقی که داشتم هدایت خدا را احساس نکنم؛ لحظه‌ای نبود که در قسمت کردن این تجربه احساس تنهایی کنم.
Forest ♂️
تحول از آنجا آغاز می‌شود که بتوانیم در آن واحد هر دو قطب خوب و بد چیزی را ببینیم.
Hani Jani
برای عبور از رنج خود باید خلاف غریزه خود عمل کنیم، مقاومت را کنار بگذاریم و تسلیم جریان زندگی شویم.
elham
تحول و دگرگونی با یافتن موهبت در تجربه‌های تلخ و دیدن نور در تاریکی حاصل می‌شود. هنگامی‌که این درس ارزشمند را بیاموزید شوق زندگی دوباره در شما دمیده می‌شود.
Forest ♂️
گام‌های عملی برای التیام برای انجام این تمرینات باید تمرکز کامل داشته باشید. همه پاسخ‌هایی که به آن نیاز دارید درون خود شماست. فقط کافی است سکوت کنید تا آن‌ها را بشنوید. به خود فرصت کافی بدهید و خود را تسلیم فرایند کنید. ممکن است دوست داشته باشید چند شمع روشن کنید، یک موسیقی آرام بگذارید و فضایی دلنشین درست کنید. قلم و دفتر یادداشت خود را نیز دم دست بگذارید. هر وقت آماده بودید، چشم‌های خود را ببندید و پنج نفس آرام و عمیق بکشید. از دم و بازدم برای آرام کردن ذهن و بدنتان استفاده کنید. حال با چشم‌های بسته سؤال‌های زیر را از خود بپرسید و سپس پاسخ هر یک را در دفترتان بنویسید. - در زندگی‌ام در برابر چه چیزی مقاومت می‌کنم؟ - از چه چیزی می‌ترسم؟ - اگر تسلیم شرایط شوم چه اتفاقی می‌افتد؟ - از مقاومت کردن چه چیزی عایدم می‌شود؟ - چه کسی آسیب می‌بیند؟
کاربر ۱۹۷۹۱۱۱
- پیش از آنکه تسلیم شوم چه موانعی را باید از سر راه بردارم؟ هدف از این تمرین شناخت ترس‌ها، در نظر گرفتن بدترین شرایط ممکن و کشف کردن آن است که برای تغییر دادن شرایط به نفع خود چه کارهایی می‌توانید انجام دهید. برای این تمرین حدود نیم‌ساعت وقت اختصاص دهید و اجازه ندهید در این زمان چیزی آرامش شما را بر هم بزند. دفتر و قلم خود را آماده کنید؛ شمعی روشن کنید و از خدا بخواهید شهامت روبه‌رو شدن با بزرگ‌ترین ترس‌هایتان را به شما بدهد. اکنون سه نفس آرام و عمیق بکشید. از بینی دم بگیرید و از دهان بازدم کنید. وقتی احساس کردید آرامش مطلق دارید سؤالات زیر را از خود بپرسید و به هر یک پاسخی واضح بدهید. - در حال حاضر چه چیزی بیش از هر چیز مرا می‌ترساند؟ - اگر این ترس حقیقت داشته باشد، بدترین اتفاقی که ممکن است برایم بیفتد چیست؟
کاربر ۱۹۷۹۱۱۱
بدون فکر کردن فهرستی از بزرگ‌ترین ترس‌های خود بنویسید. تصور کنید ترس‌های شما به حقیقت بدل شود و حال بدترین نتیجه ممکن را بنویسید. اکنون سؤالات زیر را از خود بپرسید: - حال که این اتفاق افتاده است چه‌کاری می‌توانم انجام دهم که خوشحال باشم؟ - چه قدم‌هایی باید بردارم؟ - کجا باید بروم؟ - چه چیزی را باید تغییر دهم؟ هنگامی‌که بتوانیم با بدترین شرایط ممکن روبه‌رو شویم، آرام می‌گیریم. فهرستی از تمام چیزهایی که درباره اتفاق جدایی یا طلاق دوست ندارید، بنویسید. یک نسخه جدید و اغراق‌آمیز از داستان جدایی خود بنویسید که در آن همه حقایق و احساساتتان پنجاه برابر بدتر باشد.
کاربر ۱۹۷۹۱۱۱

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۲۲
تعداد صفحات۲۶۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۲۲