با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فرمول برنامه‌ریزی؛ راهنمایی برای ایجاد فهرست‌های کاری

دانلود کتاب فرمول برنامه‌ریزی؛ راهنمایی برای ایجاد فهرست‌های کاری

۴٫۴ از ۱۳۸ نظر
۴٫۴ از ۱۳۸ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فرمول برنامه‌ریزی؛ راهنمایی برای ایجاد فهرست‌های کاری

«فرمول برنامه‌ریزی؛ راهنمایی برای ایجاد فهرست‌های کاری» کتابی در زمینه موفقیت باموضوع مدیریت کاری و برنامه‌ریزی اثر دیمون زاهاریادس است.

این اثر درباره ایجاد فهرست‌های کاری برای مدیریت وقت و زمان و برنامه‌ریزی و انجام صحیح کارها صحبت می‌کند.

فهرست کارها یکی از ساده‌ترین سیستم‌های مدیریت وظیفه روزانه‌ای است که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال همچنان میلیون‌ها نفر را ناامید می‌کند. شاید شما هم یکی از آنها باشید.

اولا، این مسئله تقصیر شما نیست. افراد معدودی آموزش اصولی برای نحوه ایجاد فهرست‌های موثر دریافت می‌کنند. به ندرت این مهارت در مدرسه آموزش داده می‌شود. و زمانی که اکثر ما وارد محل کار می‌شویم، رویکردی ضعیف و نامؤثر را برای به انجام رساندن وظایف به کار می‌گیریم.

ثانیا، بدون آموزش اصولی، احتمالا شما از شیوهٔ مدیریت وظیفه‌ای استفاده می‌کنید که توانایی‌تان در انجام کارها را از بین می‌برد.

بدون یک استراتژی اصولی برای مدیریت کارها، روزهایمان به شدت از کنترل خارج می‌شوند. همانطور که کارهای با اولویت بالا از سررسیدشان می‌گذرند، میزان استرس‌مان فوق‌العاده افزایش می‌یابد.

فرمول برنامه‌ریزی، کتاب کوتاهی است که طراحی شده تا به شما کمک کند در سریع‌ترین زمان ممکن شروع به کار کنید.

زاهاریادس در این راهنمای عملی به شما نشان می‌دهد که چگونه کارهایتان را مدیریت کنید و برنامه‌هایی بنویسید که کمک کنند مهم‌ترین کارتان را به انجام برسانید.

این راهنمای عملی برای سرسری گرفتن و کنارگذاشته شدن نوشته نشده است. بلکه برای خوانده شدن و بکارگیری است. پس معطل نکنید. گوشی خود را بردارید و این کتاب کاربردی را با قیمتی مناسب، در طاقچه بخوانید:

۸ دلیل اینکه چرا در انجام فهرست کارهای روزانه‌ی خود شکست می‌خورید؛

۱۰ مورد از مشهورترین سیستم‌های برنامه‌ریزی (و نقاط ضعف آنها)؛

آموزش قدم به قدم ایجاد یک برنامه‌ی کامل؛

چگونگی حفظ سیستم برنامه‌ریزی خود؛

نقاط قوت و نقاط ضعف برنامه‌های کاغذی و آنلاین؛

طرز کار فهرست‌های برنامه‌ریزی و تقویم‌ها درکنار هم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹۱)
martin
۱۳۹۹/۰۸/۰۹

کتاب فقط درباره برنامه ریزی هستش و در این زمینه نسبتا کامله خواننده باید پیش زمینه از مبحث تفکر انتقادی و کتاب باشگاه 5 صبحی ها داشته باشه و بعد با استفاده از این کتاب به مسیر رو به اهدافش رو

- بیشتر
toktam
۱۳۹۹/۰۸/۰۹

خیلی کتاب خوبی بود. واقعا انگیزه میده و کاربردی هستش من تو یه روز خوندم

mahdi fk
۱۳۹۹/۰۷/۲۴

واقعا کتاب قابل استفاده ای هست و روان هم هست. البته یادداشت برداری یادتون نره

Faneking
۱۳۹۹/۰۷/۱۶

راسش ترجمش یکم گنگه.. روان نیست خوندنش اذیتم می کرد نمی دونم بقیه چه حسی داشتند مطمئن نیستم بخاطر ترجمشه یا نه چون متن اصلی رو ندیدم

یاسین فهیمی
۱۳۹۹/۰۶/۲۶

ترجمه ضعیف کتاب بر مطالب طبقه بندی شده و کاربردی آن به شدت سایه انداخته، طوریکه مطالعه کتاب رو خسته کننده کرده. برای افرادی که «اصلا» با شیوه های علمی برنامه ریزی آشنایی ندارن، شروع خوبیه. پیروز باشین.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۰۸)
دلیل ۱: هدف برنامه‌ها را اشتباه متوجه شدید چرا برنامه‌ریزی می‌کنید؟ امیدوارید چه چیزی را با آن بدست آورید؟ بیشتر افراد پاسخ می‌دهند: تا کارها را به انجام برسانیم. ولی این مقصود یک برنامهٔ درست طراحی شده نیست.
risorius
زمانی که یک روز از انجام برنامهٔ خود چشم‌پوشی می‌کنید، چشم‌پوشی کردن در روزهای آتی هم راحت‌تر می‌شود.
Raha
سوم: به خود کمتر از زمانی که فکر می‌کنید نیاز دارید زمان بدهید.
ــسیّدحجّتـــ
قانون پارکینسون را بخاطر بیاورید: «کار به اندازهٔ زمان اختصاص داده شده جهت تکمیلش طول می‌کشد.» اگر برای کارهای برنامه‌ریزی شدهٔ خود سررسید در نظر نگرفتید، از باقی ماندن آنها در فهرستتان تعجب نکنید.
mahbob
فهرست کارهای برنامه‌ریزی شده بدون موعد مقررشده یک فهرست آرزوهاست. نه چیزی بیشتر. بدون موعدهای مقررشده به تنبلی روی می‌آوریم.
znhosein
در سال ۱۹۷۹، از فارغ‌التحصیلان دورهٔ MBA دانشگاه هاروارد این سوال پرسیده شد که آیا اهدافشان را می‌نویسند یا نه؛ هشتاد و چهار درصد اعتراف کردند که اهداف مشخصی ندارند؛ سیزده درصد ادعا کردند که هدف‌هایی دارند، اما آنها را ننوشته‌اند؛ سه درصد اهداف خود همراه با برنامه‌هایشان جهت رسیدن به آنها را می‌نوشتند. در سال ۱۹۸۹، مصاحبه کنندگان نتایج فارغ‌التحصیلان را دنبال کردند. آنها متوجه دو یافته جالب شدند. اولا، ۱۳ درصدی که هدف داشتند بیش از هشتاد و چهار درصدی که هدفی نداشتند، موفقیت کسب کردند. ثانیا، سه درصدی که اهداف خود را نوشته بودند، ۱۰ برابر بیشتر از نود و هفت درصدی که آنها را ننوشته بودند، موفقیت کسب کردند. می‌توانید قدرتی که در نوشتن اهدافتان روی کاغذ وجود دارد را مشاهده کنید.
ــسیّدحجّتـــ
پارادوکس بازدهی: چگونه برنامه‌هایتان مانع موفقیت شما می‌شوند
risorius
احتمالاً این لطیفه را شنیده باشید: چگونه یک فیل را می‌خورید؟ لقمه به لقمه.
ــسیّدحجّتـــ
هرکسی این سوال را از خود می‌پرسد. همهٔ افراد هر از چند گاهی این احساس را تجربه می‌کنند. خیلی‌ها هم مرتبا آن را تجربه می‌کنند. نتایج قابل پیش‌بینی است: ناامیدی، استرس و احساس گناه برای شکست در انجام کارهای باارزش و مهم.
"Shfar"
قانون پارکینسون را بخاطر بیاورید: «کار به اندازهٔ زمان اختصاص داده شده جهت تکمیلش طول می‌کشد.» اگر برای کارهای برنامه‌ریزی شدهٔ خود سررسید در نظر نگرفتید، از باقی ماندن آنها در فهرستتان تعجب نکنید.
Afsaneh Asadnia

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۳۸-۶۵-۷
تعداد صفحات۱۳۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۳۸-۶۵-۷