با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چارلز داروین: سرگذشت فشرده‌ی مردی خارق‌العاده

دانلود و خرید کتاب چارلز داروین: سرگذشت فشرده‌ی مردی خارق‌العاده

۳٫۷ از ۶ نظر
۳٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چارلز داروین: سرگذشت فشرده‌ی مردی خارق‌العاده  نوشته  محمدرضا  توکلی صابری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چارلز داروین: سرگذشت فشرده‌ی مردی خارق‌العاده

این اثر سرگذشت فشرده چارلز داروین را روایت می‌کند. مردی خارق‌العاده که نامش به عنوان یکی از نظریه‌پردازان بزرگ و جنجال‌برانگیز تاریخ هستی، ماندگار شد.

آنچه در این کتاب می‌خوانید تحقیقی اصیل در مورد داروین نیست، بلکه ترکیبی از اطلاعات اساسی موجود درباره او همراه با تصاویر است.

این کتاب به شما می‌گوید که نه تنها چارلز داروین یکی از مهم‌ترین انسان‌هایی بوده که تاکنون زیسته است، بلکه او مرد نیکی بود ــ مردِ شرافتمندی که زندگی خانوادگی تحسین‌آمیزی داشته است.

نویسنده درباره این اثر در مقدمه می‌گوید:

نظریه تکامل بی تردید بزرگترین ایده‌ای است که ذهن انسان به آن رسیده است، و ارائه دهنده‌ی آن، چارلز داروین، تأثیرگذارترین دانشمندی است که تاکنون زیسته است. او شیوه‌ی نگرش انسان را به جایگاه خویش در طبیعت تغییر داد. توصیف او از فرایند تکاملی که از طریق انتخاب طبیعی رخ می‌دهد پایه علوم زیست‌شناختی معاصر را تشکیل میدهد، از جمله رشته‌های عملی کشاورزی، پزشکی، و به‌تازگی بیوتکنولوژی.

در مورد زندگی و دوران این مرد بزرگ صدها کتاب و مقاله نوشته شده است، و مسلّم است که نمی‌توانم همه‌ی چیزهایی را که باید بدانیم در یک کتاب کوچک بیاورم. اگر فقط می‌خواهید کتابی درباره‌ی داروین بخوانید، خواندن سرگذشت داروین را که در سال ۱۹۹۱ توسط آدریان دسموند و جیمز مور نوشته شده است به شدت توصیه می‌کنم؛ اگر می‌توانید از عهده‌ی خواندن دو کتاب برآیید زندگینامه‌ی داروین به قلم خودش را هم به آن اضافه کنید. هدف من هم در این کتاب این است که نگاه خصوصی‌تری به زندگی داروین بیاندازم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
mr.soheil
۱۳۹۸/۰۱/۰۷

بسیار عالی برای شروع مطالعه فرگشت

کاربر ۸۶۷۸۵۰
۱۳۹۹/۰۵/۲۹

چارلز داروین یک یهودی فراماسون بود. نظریه تکاملش یک شبه علم است و اثبات نشده..اگر میلیونها میمون و انسان وجود داره..پس میلیونها گونه مابین چرا آثاری ازشون پیدا نشده...برای اطلاعات بیشتر به قسمت اول مستند "بندگان خدا و بردگان شیطان"

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۴/۱۳
شابکundefined
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۴/۱۳