با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پیدایش جهان هستی و حیات بر کره‌ی زمین

دانلود و خرید کتاب پیدایش جهان هستی و حیات بر کره‌ی زمین

۴٫۱ از ۱۵ نظر
۴٫۱ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیدایش جهان هستی و حیات بر کره‌ی زمین  نوشته  ابوالحسن حاجی حیدری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پیدایش جهان هستی و حیات بر کره‌ی زمین

کتاب «پیدایش جهان هستی و حیات بر کره‌ی زمین» نوشته دکتر ابوالحسن حاجی حیدری تالیفی است به زبان ساده که برای عموم تهیه و از چهار بخش تشکیل شده است: پیدایش جهان هستی و سیر تحول علم برای توضیح آن؛ تکامل شیمیایی و تولد سلول اولیه و به وجود آمدن حیات بر روی کره زمین؛ تکامل بیولوژیکی از پیدایش گیاهان و جانوران گرفته تا انسان؛ و فلسفه تکامل و نظرات مختلف درباره‌ی آن شاید کمتر کتابی با موضوعات مربوز به کیهان‌شناسی و نجوم و اخترفیزیک موضوعات باشد که همه بتوانند ان را بخوانند و بفهمند. جهان هستی یکی از بزرگترین چالش‌های علمی همه‌ی ادوار بشری است. از پیدایش تاریخ تا زمان گالیله، جهان هستی در هاله‌ای از خرافات و جادو جنبل غوطه‌ور بود. رویای هر فرزانه‌ای پی بردن به فهم قوانین بنیادی فیزیک است و این که علم چگونه زندگی بشری را رقم خواهد زد. این کتاب در باره فهم جهان هستی با شما سخن خواهد گفت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
امیررضا
۱۳۹۹/۰۱/۲۸

فوق‌العاده است با مطالعه این کتاب میتوان به گوشه ای از عظمت خداوند پی برد . هر چند اعداد و ارقامی که در زمان مه بانگ ارائه شده از تصور ذهن بشری خارج است. اطلاعات زیادی در زمینه نجوم و شیمی

- بیشتر
mr.soheil
۱۳۹۸/۰۱/۱۴

برای شروع خواندن مطالب علمی عالیه پیدایش جهان و حیات و تکامل رو با صورت مختصر و شیوا توضیح داده پیشنهاد میکنم استفاده کنید

Mahbaba
۱۳۹۹/۰۹/۲۹

بسیار عالی و فوق العاده است . کتابی علمی و چند رشته ای است . پوچ از ۱۰٪ آبرومند تره !!! تا الان ۱۰ بار برنده ی. ۱۰ ٪ شدم . اینم خود یک ماجرا است !!

Reza.AH
۱۳۹۹/۱۲/۰۱

کتابهای به این خوبی حیف ست با pdfمنتشر میکنید

سعید طاهری
۱۳۹۸/۰۹/۳۰

اینکه pdf هست،من البته کتاب رو نخوندم،و۳ستاره رو همینجوری دادم!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۶
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۶