با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شاهزاده خانم عرب

دانلود و خرید کتاب شاهزاده خانم عرب

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شاهزاده خانم عرب  نوشته  نفیسه معتکف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شاهزاده خانم عرب

جین سه سان در «شاهزاده خانم عرب» سرگذشت یکی از زنان شاهزاده عربستان سعودی به نام سلطانه را بازگو کرده است. در این کتاب، این شاهزاده عرب از ظلمی سخن می‌گوید که در سرزمینش به زنان روا داشته می‌شود. از باورهای عصر جاهلیتی که درباره زنان در این کشور هنوز برجای مانده است. از خشونتی که با دختران می‌شود.

جین سه سانگ در صفحات ابتدایی کتاب از زبان سلطانه می‌گوید:

به کمک دفتر خاطراتی که از یازده سالگی پنهانی شروع به نوشتن آن کردم، سعی می‌کنم تصویری از زندگی شاهدخت سعودی به شما ارائه کنم. تلاش خواهم کرد زندگی مدفون سایر زنان سعودی را برملا کنم؛ زندگی میلیون ها زن عادی سعودی که در خانپان سلطنتی متولد نشده اند. دلیل عشق و اشتیاق من برای افشای حقیقت بسیار ساده است؛ من نیز همچون میلیون‌ها زنی هستم که مورد بی اعتنایی پدر، اهانت برادران و ظلم و ستم شوهرشان قرار گرفته‌اند. من در این مرحله تنها نیستم. زنان زیادی همچون من هستند که فرصتی برایشان پیش نیامده است تا سرگذشت خود را تعریف کنند.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
afsanwh
۱۳۹۹/۰۱/۲۸

این کتاب ازون دست کتاب های ناشناخته اس ک فکق العاده اس...درباره زندگی زنان سعودی روایت هایی واقعی نوشته شده که حق و حقوق انسانیشون تا چه حد زیادی پایمال شده و با زر خریده شدند...رمانی جذاب و تلنگر زننده

آلبارنِ سبز
۱۳۹۹/۱۱/۰۳

معرکست خیلی خیلی عالی و غمگین👌😔

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۶/۱۴
تعداد صفحات۳۰۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۶/۱۴