با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب پنج دقیقه‌ی‌ خوب شبانگاهی اثر جفری برنتلی

دانلود و خرید کتاب پنج دقیقه‌ی‌ خوب شبانگاهی

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پنج دقیقه‌ی‌ خوب شبانگاهی  نوشته  جفری برنتلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پنج دقیقه‌ی‌ خوب شبانگاهی

کتاب «پنج دقیقه خوب شبانگاهی» نوشته جفری برنتلی و وندی میل‌اشتاین، پژوهشگران مطالعات خانواده، ۱۰۰ تمرین کاربردی برای مثبت اندیشی دارد که به شما کمک می‌کند تا آن‌چه هستید را بیابید و احیا کنید: حس عمیق‌تر و پربارتر لذت، آرامش، ارتباط میان مشغله و کارهای روزمره، امور خانه و زندگی شخصی. تمرکز این کتاب بر تمرین‌هایی است که به شما کمک می‌کند از عوارض روز کاری‌تان خارج شوید و چشم‌انداز کامل‌تر و وسیع‌تری از زندگی‌تان داشته باشید. خوب زندگی کردن به این شکل شامل تفریح داشتن، استراحت کردن و توجه بیش‌تر کردن به زندگی درونی‌تان و کسانی است که دوست‌شان دارید. هم‌چنین بخشی از تمرین‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که استراحتی را که نیاز دارید بکنید و خواب خوش شبانه داشته باشید. این تمرین‌های منتخب هوشمندانه، تصورات مثبت و عبارات تأکیدی هستند که، می‌توانند نیرویی قدرتمند برای ایجاد تغییر در زندگی‌ به شما ببخشند. در مدت پنج دقیقهٔ ناقابل در هر روز، یا حتی چندبار در هفته، تمرین‌های این کتاب به شما و کسی که دوستش دارید کمک می‌کنند با زندگی دوباره ارتباط برقرار کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
آیناز ر
۱۳۹۹/۰۹/۲۹

لطفاً تو طاقچه بینهایت بذارینش آپدیت نظرم خوب بود دوست داشتم تازه تمومش کردم یه دور سریع خوندم یه دور هم با سرعت متوسط ، از کارم راضیم و از وقتی که گذاشتم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۴
شابک۹۷۸۹۶۴۰۰۰۰۰۰۰
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۴
شابک۹۷۸۹۶۴۰۰۰۰۰۰۰