با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
لابی

دانلود و خرید کتاب لابی

۲٫۰ از ۲ نظر
۲٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لابی  نوشته  آرش عباسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب لابی

نمایشنامه «لابی» نوشته آرش عباسی، اثر برگزیده نمایش‌نامه‌نویسی بخش چشم‌انداز بیست و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر است. راضیه هاشمی فینالیست مسابقات تکواندو قرار است با حریفی از کشور عراق مبارزه کند اما به دلایلی حاضر نیست با این رقیب رودررو شود:

«حیاتی: لحظه اولی که بهم خبر دادن قهرمان تیم تکواندوی زنان ایران به فینال رسیده اما گفته چون فینالیست مقابلش از کشور عراق هست و نمی‌خواد باهاش مسابقه بده یه چیزی وادارم کرد چند دقیقه سکوت کنم. به خودم گفتم یعنی این دختر چی توی سرشه؟ به سن و سال‌تون نمی‌خوره که جنگ، عشقی رو ازتون گرفته باشه... متاسفانه دیدار با شما اینقدر عجله‌ای شد که مجال دست نداد با شناخت کافی بیام خدمت‌تون. اما حسم بهم می‌گه یه کسی از خانواده شما توی جنگ بوده که ...

راضیه: نه. /لبخند می‌زند./ حس‌تون درست نمی‌گه.... من به این چیزا فکر نمی‌کنم.

حیاتی: آها...‌ درست برعکس من... /مکث/‌ من اینجام تا شما رو قانع کنم برید روی تشک و با اون ورزشکار عراقی مسابقه بدین. /مکث/ اما می‌خوام به‌تون بگم..‌./ راضیه متعجب خیره به حیاتی مانده است. حیاتی بلند می‌شود، کمی قدم می‌زند و سعی می‌کند متمرکز باشد./ چطور بگم.‌..»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
همه رازها بالاخره یه روزی برملا می‌شن حتی اگه روزگار اونا رو برملا نکنه آدم خودش زیر سنگینی‌شون کم می‌یاره و بیرون‌شون می‌ریزه.
کیان
باورم شده که زندگی پر از لحظه‌ها، حرف‌ها، آدم‌ها و اتفاقات ناشناخته‌ای است که فقط باید عمر کنی تا با آنها روبرو شوی. مهم نیست چقدر عمر کنی. مهم این است که در طول عمر کوتاه یا بلندت بالاخره با چیزهایی روبرو می‌شوی که هیچوقت تصورش را نمی‌کرده‌ای. بعضی وقت‌ها در یک ساعت چیزهایی را تجربه می‌کنی که ممکن است در ده سال هم نتوانی آن تجربه را لمس کنی.
کیان

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۱۶
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۷۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۱۶