با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب وری وقت جنگه؛ خاطرات شفاهی اکبر کمالی اثر سیدقاسم یاحسینی

دانلود و خرید کتاب وری وقت جنگه؛ خاطرات شفاهی اکبر کمالی

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب وری وقت جنگه؛ خاطرات شفاهی اکبر کمالی  نوشته  سیدقاسم یاحسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب وری وقت جنگه؛ خاطرات شفاهی اکبر کمالی

«سید قاسم یاحسینی» طی مصاحبه‌ای خاطرات «اکبر کمالی» را در کتابی به نام «وری وقت جنگه» تالیف کرده است. «اکبر کمالی» خاطرات خود را از دوران کودکی‌اش و شرایط سخت تحصیلش در روستای دهقائد(از توابع برازجان در استان بوشهر) را بیان می‌کند تا به دوران انقلاب و پس از آن، دوران جنگ تحمیلی می‌رسد. در دوران جنگ او تنها ۱۵ سال داشت اما با قبول و انجام مسئولیت‌های بزرگی که به عهده‌اش گذاشته می‌شد؛ سن کمش مانع از شرکت او در بسیاری عملیات مهم جنگی مانند کربلای۵ نشد. در سال ۱۳۶۶ طی بمباران شیمیایی عراق، جانباز و شیمیایی شد و به اجبار برای درمان به آلمان و انگلستان اعزام شد. حافظه‌ی خوب کمالی، که تمام اتفاقات دوران جنگ را به خوبی به یاد دارد و بازگو می‌کند به تنهایی میتواند تاریخ شفاهی جنگ تحمیلی باشد. وری وقت جنگه، کتابی است که خواننده را با خود به سفری هیجان انگیز و دردناک از دوران جنگ می‌برد و شهامت رزمندگان را در آن دوره بازگو می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
اسماعیل محمدزاده
۱۴۰۰/۰۵/۱۳

کتاب خوبیه. البته برای افراد غیر بومی بوشهر یه کم گنگه. چون خیلی از اصطلاحات محلی، به درستی به فارسی معیار برگردانده نشده. واقعا جای تعجب داره از آقای یاحسینی که نویسنده موفقیه که به این شیوه کار کرده

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۵/۰۱
شابک‌‫‭‭‭۹۷۸-۶۰۰-۱۷۵-۲۸۶-۵
تعداد صفحات۱۷۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۵/۰۱
شابک‌‫‭‭‭۹۷۸-۶۰۰-۱۷۵-۲۸۶-۵