با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
من از سی و سه نفر ( زندگی‌نامه خلبان یحیی پازوکی)

دانلود و خرید کتاب من از سی و سه نفر ( زندگی‌نامه خلبان یحیی پازوکی)

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب من از سی و سه نفر ( زندگی‌نامه خلبان یحیی پازوکی)  نوشته  مصطفی محمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب من از سی و سه نفر ( زندگی‌نامه خلبان یحیی پازوکی)

«من از سی‌وسه نفر» زندگی‌نامه خلبان یحیی ساعد پازوکی را روایت می‌کند. مصطفی محمدی در نشست‌هایی خودمانی و طولانی با سرهنگ یحیی پازوکی، این زندگی نامه را ضبط کرده و به روی کاغذ آورده‌است. در مقدمه این اثر می‌خوانید: «این خاطرات در طول ده نشست خودمانی و طولانی از زبان سرهنگ خلبان یحیی ساعدپازوکی، بر حافظه من و آی.سی ضبطم جاری شد. پازوکی مرحله به مرحله پیشرفت را هم‌چون گام‌به‌گام یک پرواز بلندمدت و پرخطر، ملاحظه و نظارت می‌کرد؛ تا نیمه بهمن‌ماه ۱۳۸۴ که برای گذراندن یک ماموریت هفت‌ماهه عازم خارج از کشور شد. خاطرات او در گذر زمان معلّق است. گاه در فرودگاه نظامی اهواز و گاهی دیگر توی شهر سن‌آنتونیو تگزاس. و یا از زمانی به زمانی دیگر ـ بدون ملاحظه ترتیب وقوع خاطرات و روند زندگی ـ عبور می‌کند تا بتواند با شیوه سیال ذهن به همه گذشته‌هایش دست بیندازد و در تکلّف فواصل و ترتیب تاریخی آن‌ها قرار نگیرد. اکنون آن‌چه در این اثر گردهم آمده، تنها بخشی از حوادث گذشته اوست که با زندگی‌نامه‌اش درهم آمیخته است.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۸۳۷۵۲۹
۱۳۹۹/۱۱/۲۴

برخلاف تصویر جلد، محتوای کتاب درباره یک خلبان ترابری است. تقدم و تاخر زمانی مطالب واقعا سردرگم کننده است. در مجموع آنچه که انتظار داشتم نبود و لذا از اواسط کار مطالعه را رها کردم.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۱۹
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۱۹