دانلود و خرید کتاب کتاب کوچک شانس ریچارد وایزمن ترجمه حسام اتابک
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کتاب کوچک شانس اثر ریچارد وایزمن

کتاب کتاب کوچک شانس

دسته‌بندی:
امتیاز:
۴.۶از ۵ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب کتاب کوچک شانس

«کتاب کوچک شانس» اثر ریچارد وایزمن است که تحقیقات گسترده‌ای را دربارهٔ روان‌شناسی شانس انجام داده و در صدها برنامهٔ رادیویی و تلویزیونی حضور یافته و نتایج تحقیقاتش را ارائه داده‌است. دربارهٔ کارهای او مقالاتی در تایمز، دیلی تلگراف و گاردین به چاپ رسیده است. او همچنین نویسندهٔ کتاب‌های پرفروشی همچون « عامل شانس و آیا متوجهٔ گوریل شدی؟» بوده‌است. شانس تأثیر به سزایی در زندگی ما دارد. چند ثانیه بدشانسی می‌تواند زحمات چندین ساله را از بین ببرد، در حالی که یک لحظه خوش‌شانسی می‌تواند منجر به موفقیت و شادکامی شود. شانس این قدرت را دارد که ناممکن را ممکن کند و بین زندگی و مرگ، تشویق و تنبیه، شادکامی و یأس، تفاوت ایجاد کند. ولی چرا بعضی‌ها به طور استثنایی خوش‌شانس‌اند، ولی بعضی دیگر با بخت بدی مواجهند؟ کتاب کوچک شانس بر این اساس به رشتهٔ تحریر در آمد و به شما کمک خواهد کرد تا با خوش‌بختی زندگی کنید. این کتاب کم حجم و سرشار از اطلاعات درست، سرشار از راهنمایی‌های مفید و سرگرم‌کننده است. تمرینات عملی و گفتارهای الهام‌دهنده، بدین دلیل طراحی شده تا اقبال شما را افزایش دهد. خوشحال و خوش‌شانس باشید.

نظرات کاربران

مهسا
۱۳۹۹/۰۲/۱۱

کتاب و کاربردی وروانی هست

کاربر ۳۵۲۳۰۸۸
۱۴۰۲/۰۴/۲۷

بیشتر شبیه یه مقاله یا یه مصاحبه کوتاه هست که با جملات قصار هم تزئین شده ولی واقعا ارزش خوندن داره و میشه یه خلاصه ی یک صفحه ای کاربردی ازش نوشت و برای داشتن حس خوش شانسی و داشتن

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۱)
افراد بدشانس معمولاً به خودشان خیلی سخت می‌گیرند. آنها روزهای متوالی سخت کار می‌کنند، ولی از کاری که می‌کنند لذت کمی می‌برند. افراد خوش‌شانس برعکسند. سخت کار می‌کنند، ولی زمان‌هایی را هم برای استفاده از لذت‌های کوچک زندگی دست از کار می‌کشند. این کار چیزی به سادگی نوشیدن یک فنجان چای یا قهوهٔ خوب یا یک حمام طولانی است، یا به انجام دادن دقیق آنچه که می‌خواهند، است.
احسان رضاپور

حجم

۸۸٫۳ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۸۴

تعداد صفحه‌ها

۱۲۸ صفحه

حجم

۸۸٫۳ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۸۴

تعداد صفحه‌ها

۱۲۸ صفحه

قیمت:
۳۱,۵۰۰
۱۵,۷۵۰
۵۰%
تومان