با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
معجزه‌ بیان؛ کلید بیان هر در بسته‌ای را می‌گشاید

دانلود و خرید کتاب معجزه‌ بیان؛ کلید بیان هر در بسته‌ای را می‌گشاید

۳٫۷ از ۶ نظر
۳٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب معجزه‌ بیان؛ کلید بیان هر در بسته‌ای را می‌گشاید  نوشته  رضا رنجبر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب معجزه‌ بیان؛ کلید بیان هر در بسته‌ای را می‌گشاید

«معجزه بیان» نوشته رضا رنجبر (-۱۳۳۸)، با عنوان فرعی (کلید بیان، هر در بسته‌ای را می‌گشاید) پیرامون فن بیان و مهارت‌های سخنروی و مذاکره است. رضا رنجبر که مدرس روش‌های بهبود مهارت سخنرانی است در این کتاب مجموعه ای از تجربیات و آموزش‌های خود را عرضه کرده است. در روزگاری که هر لحظه از زندگی مردم مدام تغییر می‌کند، برقراری ارتباط یکی از مهارت‌های اصلی زندگیست، برگ برنده با دانایانی است که کلید طلایی ارتباطات در دستشان می‌باشد کسانی که آموخته‌اند حس و حدس و حرف و حرکتشان نوعی ارتباط است، خوب می‌دانند مدام در حال ارسال و دریافت پیام هستند و پیامشان نشانه‌ای است از احساس و تصوری که از خود و اطرافیانشان دارند. - اگر احترام و اعتبار بیشتری می‌خواهید، - اگر مقام و ثروت بیشتری می‌خواهید، - اگر می‌خواهید دوستان فراوانی به دست آورید و آن‌ها را برای خود حفظ کنید، - اگر می‌خواهید پدر و مادر و همکار و همسر و فرزندانتان برایتان حرمت قائل شوند، - اگر در محل کار و میهمانی‌ها خواهان معاشرت هستید و می‌خواهید تنها نمانید. و در نهایت اگر می‌خواهید در بحران‌های زندگی پرجرأت عمل کنید و شجاعانه تصمیم بگیرید باید به (خودباوری) برسید. این کتاب نخست به شما می‌آموزد چگونه با خودباوری به طور مؤثر ارتباط برقرار کنید و ضمن آشنایی با مهارت‌های خانوادگی و روابط عمومی در بخش مهارت‌های پیشرفته می‌آموزید که چگونه احساسات، مشاهدات و نیازهایتان را منتقل کنید و مهمتر این که در بخش مهارت‌های (فن بیان) ضمن آشنایی با شأن کلام، برای رسیدن به موفقیت و اهداف مهمی که در نظر دارید می‌آموزید که چگونه بیانی رسا و صدایی دلنشین داشته باشید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کامران
۱۳۹۷/۰۳/۱۷

بنده سال 1387 وقتی یک سرباز بیشتر نبودم و در حین خدمتم در تهران، در کلاسهای حضوری استاد رنجبر شرکت کردم و اونقدر شیفته و مجذوب یادگیری این مهارت شدم که هر شب به تمرینات آن می پرداختم. الان که کتاب

- بیشتر
آرزو امامی
۱۳۹۸/۰۱/۰۴

من این کتابوخریدم ولی بالانمیادنه میتونم ازنوبخرمش نه بخونمش

حسین
۱۳۹۸/۰۲/۲۰

فقط کلی گویی کرده

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۲)
کسی صاحب بیان قوی می‌باشد که صدایش همراه با آهنگ و موسیقی باشد.
امید
صدای شما آینه روح شماست، به همین منظور از طرز گفتار و فیزیک صدای شما مردم روی شما قضاوت می‌کنند.
امید
باورهایی را که باعث عقب‌افتادگی شما از زندگی می‌شوند، بشناسید و از زندگی خود دور کنید.
مارکوپُولُویِ سِپِاس گُزارِ ثِروَتمَند
ل اسکیت‌بازی یاد گرفتم. کفش اسکیت را که پوشیدم آن‌قدر زمین خوردم، آن‌قدر مسخره‌ام کردند تا اسکیت‌بازی را آموختم و برای سخنرانی از هر فرصتی استفاده کردم تا در برابر جمع بایستم و آن‌قدر تپق زدم، آن‌قدر دست و صدا و زانوانم لرزید، آن‌قدر رنگ به رنگ شدم تا این که حرفه‌ای شدم.
مارکوپُولُویِ سِپِاس گُزارِ ثِروَتمَند
آنچه که شما را در رسیدن به اعتماد بنفس بهتر و بیشتر کمک می‌کند، علاوه بر دوست داشتن خود، شناخت خود و رفتار ماهرانه و خوش‌بینی و با خلوص نیت عمل کردن است
Sajjad Nikmoradi
(آنقدر که ادای درست کلمات مهم هستند معنی و مفهوم آنها مهم نیستند.)
مارکوپُولُویِ سِپِاس گُزارِ ثِروَتمَند
زبان استخوان ندارد ولی استخوان می‌شکند.
A2
آیا این فردی که در ذهن شماست معمولاً در جمع با اراده قد علم می‌کند و برای طلب حقش شجاعت به خرج می‌دهد و شایستگی‌های خودش را در روابط، در کار و زندگی به بهترین نحو آشکار می‌کند؟ - یا این که تصویر فردی منزوی، تنها، تنبل، خسته و بی‌هدف در ذهن دارید؟ در مجموع احساس انسانی باارزش را دارید یا بی‌ارزش؟ باورهایی را که باعث عقب‌افتادگی شما از زندگی می‌شوند، بشناسید و از زندگی خود دور کنید.
سامان نوروزی
ویلیام شکسپیر توصیه کرد: گفتارتان را کمی اصلاح کنید مبادا مانع شانستان شود
مارکوپُولُویِ سِپِاس گُزارِ ثِروَتمَند
کافیست باور کنید که ذره‌ای از ذات احدیت هستید و از پایگاه برتری قدرت و شجاعت به این ناتوانی بنگرید و با استفاده از نیروی اراده و قدرت درونی آن را از خود دور کنید ولی اگر آن را بپذیرید و بر آن گردن نهید در مدت کوتاهی بیمار و تباه و فاسدتان خواهد کرد و همیشه دلیلی برای خودکم‌بینی دارید.
Sajjad Nikmoradi

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۸۹۷-۵۵-۱
تعداد صفحات۱۶۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۸۹۷-۵۵-۱