با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سه عادت (به موفقیت عادت کنید)

دانلود و خرید کتاب سه عادت (به موفقیت عادت کنید)

۳٫۰ از ۶ نظر
۳٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سه عادت (به موفقیت عادت کنید)  نوشته  کیت شرایتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب سه عادت (به موفقیت عادت کنید)

اگر می‌خواهیم زندگی‌مان را تغییر دهیم، باید عادت‌های‌مان را تغییر ‌دهیم. بعد از آن، تغییرات خودبه‌خود و بدون نیاز به اراده‌ی جدّی اتفاق می‌افتند، چون عادت‌ها بدون نیاز به انرژی و دخالت مستقیم ما کارشان را انجام می‌دهند.

در کتاب «سه عادت» اثر کیت و تام شرایتر، گام به گام و با توضیحات ساده، یادخواهیدگرفت که چطور سه اصل اساسی بازاریابی شبکه‌ای را به عادت خود تبدیل کنید تا از این به بعد از روی عادت به موفقیت برسید و در واقع، به موفقیت عادت کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
آیناز ر
۱۴۰۰/۰۱/۰۴

سلام لطفا به طاقچه بینهایت اضافه کنین

Ali Ghorbani
۱۳۹۷/۰۲/۱۳

کسانی که بازاریابی شبکه ای رو به صورت جدی دارن کار میکنن به ایجاد عاداتی نیاز دارن که اونها رو به سمت موفقیت هدایت میکنه یک کتاب اجراییه تا وقتی که این عادات رو در خودتون ببینید باید کتاب رو مجددا

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
«اگر بیشتر می‌خواهید، باید به انسان بزرگ‌تری تبدیل شوید.» می‌گویند «پول فقط ما را از آنچه که هستیم بزرگ‌تر می‌کند.» پس اگر احمق هستیم، پول فقط ما را به یک احمق بزرگ‌تر تبدیل می‌کند. ما باید خودمان را از درون تغییر دهیم.
Yasin Heidari
بنابراین برنامه‌ی ما این است: ۱. یک عادت جدید بسازیم (فقط کافی است یک‌بار آن را انجام دهیم.) ۲. عادت جدیدمان را روی حالت هدایت خودکار قرار دهیم. ۳. بگذاریم که عادت‌های جدید کسب‌وکارمان را به‌صورت خودکار بسازند.
"Shfar"
۳ عادت به موفقیت عادت کنید
"Shfar"

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸۶۰۰۹۵۵۷۹۸۱
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸۶۰۰۹۵۵۷۹۸۱