با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
احساس خوب باهم بودن، راز بازسازی روابط تیره

دانلود و خرید کتاب احساس خوب باهم بودن، راز بازسازی روابط تیره

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب احساس خوب باهم بودن، راز بازسازی روابط تیره  نوشته  نورا موسوی‌نیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب احساس خوب باهم بودن، راز بازسازی روابط تیره

«احساس خوب باهم بودن، راز بازسازی روابط تیره» کتابی نوشته دکتر دیوید دی. بِرنز است. اگر فردی وجود دارد که شما نمی‌توانید با او کنار بیایید، دکتر برنز به شما نشان خواهد داد که چگونه با او رابطه‌ای ارزشمندتر برقرار کنید. فرقی نمی‌کند فردی که با او اختلاف دارید همسر، خواهر یا برادر، پدر یا مادر، همسایه، دوست شما یا فردی کاملاً غریبه باشد. هر که باشد، این کتاب به شما نشان می‌دهد که چگونه احساس ناامیدی و تنفر را به صمیمیت و اعتماد تبدیل کنید و این می‌تواند بسیار سریع‌تر از تصورتان اتفاق بیفتد. درواقع، این کار، گاه فقط ظرفِ چند دقیقه انجام می‌شود. این تغییر به تلاش بسیاری از جانب شما نیاز دارد. پس ملزم هستید برخی ویژگی‌های خودتان را ببینید که پیش از این، تمایلی به دیدن آن‌ها نداشتید. مسیر دستیابی به صمیمیت تقریباً همیشه با درد و رنج همراه است. اگر بتوانید شهامت و فروتنی پیشه کنید و تمایل داشته باشید که آستین‌های خود را بالا بزنید و تلاش کنید، زندگی‌تان را تغییر خواهیدداد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahsa tt
۱۳۹۶/۱۱/۱۱

مرسی که این کتاب رو آوردی طاقچه، میتونم بگم به محض اینکه از طاقچه درخواست این کتاب رو کردم، اضافه اش کرد، مررررررررررررسی ؛)

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
وقتی فردی از ما انتقاد می‌کند، ممکن است به‌جای آن‌که به او گوش دهیم، از خود دفاع کنیم. ممکن است به‌جای آن‌که بدون رودربایستی احساسات خود را در میان بگذاریم، با او برخوردی خشونت‌آمیز داشته باشیم و فرد مقابل را ناراحت کنیم. امکان دارد نق بزنیم یا فرد مقابل را زیر فشار قرار دهیم تا اوضاع را بر وفق مراد خود تغییر دهیم. ما از مهارت‌های مذاکره یا حل مسأله به‌طور سیستماتیک استفاده نمی‌کنیم، به همین دلیل تنش‌ها و کشمکش‌ها افزایش می‌یابد.
کاربر ۱۶۴۴۲۱۹
ما به‌خاطر ترس از صمیمیت با طرف مقابل می‌جنگیم.
کاربر ۱۶۴۴۲۱۹

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۶
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۹۳۹۶۲-۵-۲‬‬‬
تعداد صفحات۳۲۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۶
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۹۳۹۶۲-۵-۲‬‬‬