با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تحول روح، تجلی عشق اثر باربارا دی‌آنجلیس

دانلود و خرید کتاب تحول روح، تجلی عشق

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تحول روح، تجلی عشق  نوشته  باربارا دی‌آنجلیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تحول روح، تجلی عشق

«تحول روح، تجلی عشق» نوشته دکتر باربارا دی آنجلیس، روانشناس و مشاور مشهور آمریکایی است. اگر می‌پرسید در این کتاب چه چیزهایی می‌خوانید، باید بگویم که کتاب تحول روح، تجلی عشق دو نوع محتوا دارد: محتوای اطلاعاتی و محتوای ارتعاشی. محتوای اطلاعاتی طوری طراحی شده که بر ذهن شما تأثیر بگذارد و همان چیزهایی را که همیشه از خواندن کتاب در نظر داشتیم؛ یعنی ایده‌ها، مفاهیم و توضیحات جدیدی که روش‌های جدید تفکر برای شناخت بهتر خویش و هستی هستند، بیاموزیم. اما محتوای ارتعاشی برای درک ذهنی ترسیم نشده بلکه قرار است دل و جان شما را نشانه گیرد تا تأثیری ژرف و حقیقی بر انرژی درونی و بیرونی شما داشته باشد. بین روند جمع‌آوری اطلاعات در مورد چیزی به طور ذهنی (مواجهه ذهنی) با تجربه درونی و حقیقی آن چیز (مواجهه ارتعاشی) تفاوتی چشمگیر وجود دارد. در ادامه مطالب بیشتری در مورد ارتعاش می‌آموزید اما اکنون همین‌قدر بدانید که هدف از این محتوای ارتعاشی کمک به دگرگونی درونی و حقیقی شماست. مثل این است که تفاوت بین شنیده‌های ما در مورد بستنی را با زمانی که طعم خامه و شیرینی بستنی را زیر زبان حس می‌کنیم، مقایسه کنید یا کسی از شنا کردن در دریایی آرام و گرم برایمان حرف بزند و یک روز خودمان در آب‌های نیلی و گرم، شناور باشیم. صحبت در مورد شنا در دریایی آرام به نظر خوب می‌رسد اما تجربهٔ حقیقی آن حسی خوب در آدمی ایجاد می‌کند. این حس تغییری از درون ایجاد می‌کند. صمیمانه دلم می‌خواهد با خواندن کتاب تحول روح، تجلی عشق همین حس پاک و مانا در شما ریشه گیرد، چیزی را به شما اضافه کند و تجربه‌هایی دلنشین برایتان رقم زند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
شجاعت پرسیدن سؤالات الهی، عاملی است که نشان می‌دهدشما کاوشگر حقیقت هستید. این پرسش‌ها نشانی فرخنده‌اندکه می‌گویند سفر بیداری شروع شده است. زمان بیدار شدن: ساعت کیهانی شما خیلی وقت است زنگ بیداری می‌زند! چرخش رویدادهای درونی باید چگونه باشند که ما را در مسیر جدی معنویت به حرکت درآورند؟ من آن را ساعت زنگ‌دار کیهانی می‌نامم. مثل این است که ساعتی درون شما به‌ناگاه به صدا در می‌آید و به شما هشدار می‌دهد که تا به حال خواب بوده‌اید و وقت بیداری رسیده است.
مهسا
این‌که امروز در جستجو هستید به این معناست که چیزی را یافته‌اید. کاوش شما در عمل، بیداری درونی شماست. اندیشه بیداری یعنی در مسیر درست خانه قرار گرفته‌ایدو گم‌شدن‌ها پایان یافته است.
مهسا
«آنگاه که روح بیدار می‌شود، آغاز جستجوست، جستجوئی بی‌بازگشت! از این لحظه وجود شما سرشار از شور است، شوری که شما را برای همیشه به عرش می‌برد. اشتیاقی که ملازمان آن خشنودی از خویش و کامیابی است و همین جاست که آدمی جاودانگی و فناناپذیری را با تمام وجود می‌فهمد.
مهسا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۲۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۳۰-۶‬‬
تعداد صفحات۴۲۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۳۰-۶‬‬