با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تکنولوژی رها اثر هری کالینز

دانلود و خرید کتاب تکنولوژی رها

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تکنولوژی رها  نوشته  هری کالینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تکنولوژی رها

نویسندگان در این اثر، با مرور بر چند رویداد آشنا در جهان امروز فناوری نشان می دهند که فناوری پیشرفته حاشیه هایی مبهم و نواقصی جدی دارد که ذاتی آن و ناشی از عدم قطعیت علوم امروز است که بستر آنهاست. این رویدادهای نمونه شامل: حرف و حدیث های رسانه ای و سیاسی پیرامون عملکرد موشک های ضد موشک پاتریوت در جنگ اخیر امریکا در خلیج فارس، انفجار شاتل فضایی چلنجر، آزمایش های محفظه های سوخت هسته ای و باک های نفت سفید ضد دود برای سوخت هواپیما، مدلسازی های اقتصادی مغزهای متفکر اقتصاد اروپا، پرسش دربارۀ منشأ واقعی نفت، و آثار فاجعۀ هسته ای چرنوبیل است. مؤلفان با موشکافی ها و تداعی های بجا و جذاب می کوشند میان علوم و دانش های فنی از یکسو و مباحث علوم انسانی ازسوی دیگر پیوندی مفید برقرار کنند. مطالعۀ این کتاب به اهل علوم و تکنولوژی نگاه و تفسیری انسانی پیشنهاد می کند و به دیگر علاقه مندان تحلیلی از جایگاه واقع بینانۀ علوم عرضه می کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
وحید
۱۳۹۴/۰۲/۰۷

خوندمش همچین نکته ی خاصی نداشت، خب عمه منم میدونه ک علم نقایصی داره.

محمد مولائی
۱۳۹۵/۰۱/۰۸

سلام فایل دیگه ایرادی ندارد ممنون از توجه و اقدام سریع شما کتابخانه خوب و مفیدی در زمینه های گوناگون در اختیارم گذاشته اید .از اینکه در توسعه فرهنگ مطالعه نقش موثری در جامعه دارید سپاس گذارم.

متین
۱۳۹۳/۰۸/۱۶

کتاب خوبی بود...ممنونم هم از سروش هم از طاقچه : )

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۰۴۰۷-۷
دسته بندی
تعداد صفحات۱۸۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۰۴۰۷-۷