دانلود و خرید کتاب تکنولوژی رها هری کالینز ترجمه مصطفی تقوی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب تکنولوژی رها اثر هری کالینز

کتاب تکنولوژی رها

ویراستار:فرهاد طاهری
انتشارات:انتشارات سروش
دسته‌بندی:
امتیاز:
۳.۸از ۵ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب تکنولوژی رها

نویسندگان در این اثر، با مرور بر چند رویداد آشنا در جهان امروز فناوری نشان می دهند که فناوری پیشرفته حاشیه هایی مبهم و نواقصی جدی دارد که ذاتی آن و ناشی از عدم قطعیت علوم امروز است که بستر آنهاست. این رویدادهای نمونه شامل: حرف و حدیث های رسانه ای و سیاسی پیرامون عملکرد موشک های ضد موشک پاتریوت در جنگ اخیر امریکا در خلیج فارس، انفجار شاتل فضایی چلنجر، آزمایش های محفظه های سوخت هسته ای و باک های نفت سفید ضد دود برای سوخت هواپیما، مدلسازی های اقتصادی مغزهای متفکر اقتصاد اروپا، پرسش دربارۀ منشأ واقعی نفت، و آثار فاجعۀ هسته ای چرنوبیل است. مؤلفان با موشکافی ها و تداعی های بجا و جذاب می کوشند میان علوم و دانش های فنی از یکسو و مباحث علوم انسانی ازسوی دیگر پیوندی مفید برقرار کنند. مطالعۀ این کتاب به اهل علوم و تکنولوژی نگاه و تفسیری انسانی پیشنهاد می کند و به دیگر علاقه مندان تحلیلی از جایگاه واقع بینانۀ علوم عرضه می کند.

نظرات کاربران

وحید
۱۳۹۴/۰۲/۰۷

خوندمش همچین نکته ی خاصی نداشت، خب عمه منم میدونه ک علم نقایصی داره.

b2b
۱۳۹۳/۰۸/۱۶

کتاب خوبی بود...ممنونم هم از سروش هم از طاقچه : )

حکیمه
۱۴۰۳/۰۱/۱۲

مقدمات ابتدایی و نتیجه‌گیری انتهایی کتاب خیلی خوب بود. مابقی فصل‌ها شامل مثال‌هایی با جزئیات زیاد بود که حوصله مخاطب رو سر می‌بره.

محمد مولائی
۱۳۹۵/۰۱/۰۸

سلام فایل دیگه ایرادی ندارد ممنون از توجه و اقدام سریع شما کتابخانه خوب و مفیدی در زمینه های گوناگون در اختیارم گذاشته اید .از اینکه در توسعه فرهنگ مطالعه نقش موثری در جامعه دارید سپاس گذارم.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۱)
برخی از پیشگویی‌های ما چنان مهم‌اند که بازار را تغییر می‌دهند. اگر پیشگوی قدرتمندی هستید و تغییراتی پیش‌بینی می‌کنید که در افزایش اطمینان صنعت مؤثرند. بهتر است که به‌سرعت درجهت این پیش‌بینی اقدام کنید، چراکه خود پیشگویی عنصری از تغییری بوده که پیش‌بینی شده است؛ هر چه مردم بیشتر به شما اعتقاد داشته باشند، احتمال درست از آب درآمدن پیش‌گویی تان بیشتر می‌شود.
حکیمه

حجم

۶۵۰٫۴ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۲

تعداد صفحه‌ها

۱۸۰ صفحه

حجم

۶۵۰٫۴ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۲

تعداد صفحه‌ها

۱۸۰ صفحه

قیمت:
۱۲,۰۰۰
تومان