با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تا خورشید

دانلود و خرید کتاب تا خورشید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تا خورشید  نوشته  هادی کارگر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تا خورشید

در کتاب تا خورشید اثر هادی کارگر، زندگی‌نامه نویسنده را از زبان خودش می‌خوانید.

 درباره کتاب تا خورشید

هادی کارگر در این کتاب داستان زندگی و سرگذشت غم‌انگیز خود را روایت می‌کند. او در حادثه ای تلخ دچار معلولیت نخاعی می‌شود و در این کتاب از این درد، از قصه عشق خود و دردسرهایی همچون نداشتن درآمد مالی و مشکلات دیگر می‌گوید و این که چگونه توانسته با همه آنها کنار بیاید و به زندگی‌اش ادامه دهد. این اثر داستانی الهام بخش و آموزنده است.

 خواندن کتاب تا خورشید را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

علاقه‌مندان به مستندهای داستانی و زندگی نامه مخاطبان این کتاب‌اند.

بخشی از کتاب تا خورشید

دوران ابتدايي زندگي‌ام مانند خيلي از اطرافيان و هم سن و سالن محل زندگي خودم سپري شد. روزگاري كه بي‌شک هيچ اتفاق خاص و بزرگي در آن به وقوع نپيوست. به جز يک سري وقايع معمولي كه شبيهش، سراسر زندگي خيلي‌ها را پوشانده و تحت‌الشعاع خود قرار داده بود. تولد و از پي آن روز به روز بزرگ و بزرگتر شدن و گذراندن دوران طفوليت و خردسالي و كودكي و نوجواني و جواني. در اين ميان من هم از اين قاعده‌ي نوشته يا نانوشته‌ي روزگار مستثني نبودم. پس از گذراندن مراحل ابتدايي زندگي، در سن بيست و يک سالگي در خود احساس شور و شعف جواني مي‌كردم. سراسر وجودم انباشته از نيرو و حيات جسماني مختص زمان جواني يک فرد بود. چون پشتوانه‌اي در زمينه‌ي تحصيلي نداشتم و فقط تا مقطع پيش‌دانشگاهي را گذرانده بودم، كه آن هم نيمه تمام رها كردم و بالطبع مدركي هم عايدم نشد، به قول بعضي اطرافيان "درس را بيخيال شدم" و به دنبال بخت خود راهي خيابان‌ها براي يافتن شغل آزاد شدم.

تولدم در خانواده‌اي شلوغ به وقوع پيوست و خداوند بعد از تولد من نيز رحمت خود را از پدر و مادرم دريغ نکرد و عنايت و لطفش را سرازير خانه‌مان كرده بود. خداي رحمان بعد از من و سه برادر و خواهر بزرگترم، به سه برادر و دو خواهر ديگر كه از من كوچکتر بودند، مجال زندگي در زير گنبد كبود را داده بود. جمعيت ده دوازده نفري خانه‌مان، در وهله اول زياد و غيرمعمول به نظر مي‌آمد اما جو موجود و شرايط و نيازهايي كه در آن زمان بر محيط و خانواده‌ها حکومت مي‌كرد، اين امر را نه تنها غيرطبيعي بلکه معمولي و رايج به شمار مي‌آورد. 

پدرم مردي مومن، سخت كوش و زحمت‌كش بود و از همان ابتداي زندگي با دست خالي، اما با جديتي تمام، سعي در فراهم آوردن اسباب و وسايل آرامش خانوادهاش را داشت. كه در اين راه موفق بود و با مغازه داري و باغداري توانسته بود اين امر را تحقق بخشد و با استعانت خدا و كمک‌هاي مادرم، زندگي راحتي را برايمان فراهم كند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۹۶۸۷-۱-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۳۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۹۶۸۷-۱-۰