با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قاتل سفارشی

دانلود و خرید کتاب قاتل سفارشی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قاتل سفارشی  نوشته  رویا شاعری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قاتل سفارشی

کتاب قاتل سفارشی نوشته رویا شاعری است. کتاب قاتل سفارشی داستانی پرهیجان درباره یک مامور پلیس که مجبور است مدت‌ها نقش یک قاتل حرفه‌ای را بازی کند. 

درباره کتاب قاتل سفارشی

در طی رسیدگی به پرونده‌ یک باند بزرگ و بین‌المللی، مسائل و مشکلاتی به وجود می‌آید که سرگرد جاوید راستین را به چالش می‌کشد؛ چالشی بزرگ و سخت و ماموریتی نفس‌گیر، یعنی نفوذ به باند و قرارگرفتن در نقش یک قاتل حرفه‌ای و خطرناک. این اتفاقات باعث می‌شود تا زندگی شخصی جاوید هم دستخوش تغییرات و طوفانی شود که به مرور زمان او را به نیستی سوق بدهد. سرگرد راستین بعد از چند سال برمی‌گردد تا برای نجات زندگی از دست رفته‌ا‌ش تلاش‌کند و در نهایت، موفق می‌شد تا کسی رر که از پشت به او خنجر زده شناسایی و نابود کند.

خواندن کتاب قاتل سفارشی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات پلیسی پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب قاتل سفارشی

با روشن شدن فضای اتاق، نگاهم را به ساعت روی دیوار می‌دوزم؛ هفت صب است و من تقریبا تمام شب را بیدار بوده‌ام. از جا برمی‌خیزم و با روشن كردن سماور، به سمت سرویس بهداشتی می‌روم. پس از خارج شدن از سرویس، حوله بردوش به اتاق می‌روم و همراه با لپ تاپ، به سوی آشپزخانه قدم برمی‌دارم. برای خود یک لیوان چای می‌ریزم و پشت میز می‌نشینم. با روشن كردن لپ تاپ، فایلی را كه مرصاد برایم ایمیل كرده را باز می‌كنم. جرعه‌ای از چایم را می‌نوشم و منتظر بالا آمدن اطلاعات می‌شوم. پس از چند ثانیه، فایل بر روی صفحه ظاهر می‌شود. با كلیک بر روی فایل، اولین چیزی كه توجه‌ام را جلب می‌كند، تعدادی عکس است؛ عکس‌های مردی در زوایا و موقعیت‌های مختلف! پس از تماشای همه‌ی عکس‌ها، به سراغ بخش اطلاعات می‌روم. شناسنامه‌ای كه مرصاد از سوژه‌ی مورد نظر آماده كرده است؛ شامل اطلاعات شخصی، شغلی، آدرس محل كار، آدرس محل زندگی، ساعت و كروكی مسیر تردد همیشگی‌اش.« پرویز غفاری، چهل وسه ساله، كارمند زندان كه از قضا چند سالی است با باندهای خلاف همکاری دارد. او با گرفتن رشوه‌های كلان، سفارشات و دستورات آنها در زندان را انجام می‌دهد؛ اما دیگر مهره‌ی سوخته محسوب و باید حذف می‌شد.» همه‌ی اطلاعات و آدرس‌های موجود را بررسی و نقشه‌ی عملیات را طرح می‌كنم و برنامه‌ی نهایی عملیات را از طریق مسنجر چت سیاه ، برای مرصاد می‌فرستم. مسنجری كه در این مواقع، برای ارتباط میان ما دو نفر استفاده می‌شود؛ برنامه‌ای كه توسط مرصاد طراحی و تضمین شده و خیالم از بابت امنیت كار راحت است. باقی كارها به عهده‌ی مرصاد است، خودش شرایط و مدارک را مهیا می‌كند و به من خبر خواهد داد. تمام روز را به عادت این چند سال اخیر، فکر می‌كنم و كتاب می‌خوانم. حوالی ساعت نه شب، نگهبان تماس می‌گیرد و آمدن مرصاد را اطلاع می‌دهد. با تأیید ورودش، به منظور باز كردن در از جا بلند می‌شوم. دقایقی بعد صدای پرشیطنتش، سکوت پخش شده در فضای خانه را می‌شکند.

- به به! چه استقبال گرمی! كجایی پس رفیق، بیا ببین كی اومده!؟

به دیوار تکیه می‌دهم، دست‌هایم را در آغوش می‌گیرم و در سکوت و پر اخم به او چشم می‌دوزم. نگاهش كه بر صورت پرتأسف من می‌افتد، لبخند بزرگش جمع و به نیش‌خندی مبدل می‌شود.

- جاویدخان، جواب سلام واجبه‌ها!

چشم‌غره‌ای حواله‌اش می‌كنم و به سمت آشپزخانه قدم برمی‌دارم

- غیر تو مگه كسی هم هست كه بیاد اینجا؟ اومدی تو، در رو هم پشت سرت ببند.

زمزمه‌اش را می‌شنوم كه با لحن پرحرصی می‌گوید:

- بداخلاقِ عنقِ ضدحال!

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۰۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۶۲-۱۲-۹
تعداد صفحات۵۰۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۶۲-۱۲-۹