جایی که جنگل با ستاره ها دیدار می کند

دانلود و خرید جایی که جنگل با ستاره ها دیدار می کند

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود   جایی که جنگل با ستاره ها دیدار می کند  نوشته  گلندی وندرا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

__kimia__
ایده‌ی کتاب خیلی جالبه. همونطور که تو توضیحات کتاب نوشته شده ماجرا از اینجا شروع میشه که یک دختر سر راه یک خانمِ محقق سبز میشه. اینجا بود که یاد شازده کوچولو افتادم و به شدت مشتاق شدم. حال و احوال کتاب در ابتدا که یادآور شازده کوچولو هست، یادآور "انسان‌ها؛ هیچ‌جا خانه نمیشود" از مت هیگ هم بود. با توجه به این دو کتاب انتظار داشتم با داستانی فوق العاده رو به رو بشم. ۳۰۰ صفحه‌ی اول داستان جالب بود. انتظارم رو برآورده کرده بود اما از همون حوالی به بعد داستان به سمت رمان‌های م.مودب‌پور سوق پیدا کرد و حسابی تو ذوقم خورد. یک سوم اول کتاب خیلی خوب بود، یک سوم دوم خسته کننده و یک سومِ سوم کلیشه‌ای. ترجمه‌ی کتاب روان بود اما چند جایی برام نامفهوم بود. و یک جا تصور کردم که حالت هموفوبانه‌ای داره در حالی که در متن زبان اصلی نداشت اما در کل قابل قبول بود. کتاب رو پیشنهاد میکنم؟ اگر وقت و حوصله دارید بخونید اما اثر ماندگار یا شاهکاری نیست، شاید بشه گفت دلنشینه. شبیه فیلم‌های رمانتیک-کمدیه که امتیاز imdb ۶ دارند ولی میبینید چون صرفا میخواید وقت بگذرونید و حالتون خوش باشه.
𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
"آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند" یک رمان عاشقانه_اجتماعی هست که قراره حین داستان شاهد معجزه‌ باشیم. معجزه‌هایی از جنس کهکشانی و مورد قبول یک موجود فضایی. می‌پرسین چه ربطی داره؟! خب باید بگم این رمان خیلی مرموزه! اولین رمان نوشته شده توسط گلندی وندرا ست که یک محقق و دانشمنده. در نواحی روستایی کالیفرنیا زندگی می‌کنه و این داستان هم در دل طبیعت اتفاق می‌افته. «جوانا تیل» بعد از کنار اومدن با حوادث سخت زندگیش با یک دختر کوچولو (همون شخصی که می‌گه از کهکشان اومده و دنبال معجزه‌های کهکشانیه) آشنا می‌شه و بعد از کلی مقاومت به ناچار اونو به زندگیش راه می‌ده و این کوچولو عشق و اعتماد رو به جوانا هدیه می‌ده. ولی فقط همینا معجزه‌های آسمون ان😍🤧🌟
صفحه قبل۱صفحه بعد