پورنوگرافی و آثار مخرب لذت های ممنوعه بر روی مغز و روان

دانلود و خرید پورنوگرافی و آثار مخرب لذت های ممنوعه بر روی مغز و روان

۴٫۶ از ۱۴ نظر
۴٫۶ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود   پورنوگرافی و آثار مخرب لذت های ممنوعه بر روی مغز و روان  نوشته  کامیار سنایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

خشایار
به داد خیلی از افراد میرسه این کتاب. شرح بی پروا و شفافی که بر این پدیده ارائه میده و آمار هولناک گستردگی آسیبهای پورنوگرافی روی انسانها که ذکر کرده، تکان دهنده ست. با روشنگری این نویسنده، تازه آدم میفهمه که ما انسانها در چه عصر بی سابقه ای از سکس، قرار گرفته ایم و خبر نداریم. با این نگاه علمی و دوراز تعصب و تابو افکنی، حتما و باید این کتاب به چندین زبان، ترجمه و در سطح بین المللی منتشر بشه. بخوانید و به دیگران هم بگید تا بخوانند تا جا نمونن. تبریک به نویسنده و گردانندگان طاقچه.
کاربر ۲۵۹۸۹۳۴
دو کتاب دیگر نیز در این مورد که نوشته عصب شناسی به نام گری ویلسن با ترجمه آقای آرش حسینیان موجود است.
Mehdi
کتابی بسیار عالی و مفید می باشد.
@mohamad_izadkhah
خیلی کتاب خوبیست. از بین تمام آثاری که بنا به تعاملم با نوجوانان مجبور به مطالعه شان بودم از آثار فارسی و انگلیسی، این کتاب بسیار جامع و کابردی و دقیق و واقع گرایانه بود و به نظرم بهترین کتابی است که در این زمینه می شود معرفی کرد
علی صلواتی
کتاب خوبی بود انشاالله با آگاهی جوانان آنها را از این دام نجات دهیم.
خدا کافیست
میشه به عنوان به کتاب عالی و کاربردی ازش نام برد واقعا پورنوگرافی یه درد مشترک بین همه جوامع بشری هس که بخاطر حفظ حیا نه مردم دربارش حرف میزنن ( کسایی که حرف میزنن تشویق به این کار میکنن) در مقابل بسیاری از خانواده ها مخصوصا ایران کسی دربارش جرئت حرف زدن نداره چون می ترسن و دولت هم اموزش های لازمو نمیده تا ادم های زیادیو نجات بده. پورنوگرافی علاوه بر اینکه یه مشکل فردی همونقدر مشکل اجتماعی نیز هس پورنوگرافی می تونه امار طلاق,تجاوز,تنبلی,خشونت و... رو در جامعه افزایش میده فکر کنم با توجه به اطلاعاتی که توی این کتاب است اگه دولت ها فکری درباره این مشکل نکن جوامع بشری دچار مشکلای بزرگتری خواهد شد و در اخر اگه ارادتونو جذب نکردین و تصمیم جدی ندارین پورنوگرافی یا خود ارضایی ترک کنید الکی پولوتو هدر ندین چون این کتاب راهنمایی شماست وقتی خودتون نخوایین نمی تونه کمکتون کنه.
کاربر ۶۰۳۱۳۶
خیلی کتاب خوبیه و به شدت به کسانی که بهش اعتیاد دارند توصیه میکنم. اعتیاد به پورنوگرافی یک مشکل جدی توی ایران هستش که هیچ کسی هم به خاطر یه سری مسائل دربارش حرفی نمیزنه.
صفحه قبل۱صفحه بعد