خورشید خانواده اسکورتا

دانلود و خرید خورشید خانواده اسکورتا

۴٫۶ از ۵ نظر
۴٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود   خورشید خانواده اسکورتا  نوشته  پرویز شهدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

لئون
خیلی کتاب خوبیه و مثه مافیای سیسیل که خانواده واسشون خیلی مهمه ، توی این کتاب هم ثابت میشه که خانواده ، تنها دوست دوران سخت هست
0
یحیی
اگر دنبال یه داستان آرامشبخش برای مطالعه آخر شب میگردید این کتاب رو بهتون پیشنهاد میکنم در ظاهر داستان خانواده ای روستایی و ناموزون در قرن بیستم در جنوب ایتالیا است . ولی در اصل هر یک از شخصیت ها نماینده یک طیف از آدمهای نسل قرن بیستم ایتالیاست که کمی دیرتر از دیگر کشورهای اروپای غربی شروع به گذار از سنت به مدرنیته کردند. داستان کشش نفسگیری نداره ولی خیلی راحت و ریلکس روح و روان شما رو بین عشق و تنفر نسبت به جنبه های زشت و پلید شخصیت های داستان و کردار شان جابجا میکنه. کسانی که شاهکار های سینمای ایتالیا در قرن بیستم رو مثل فیلمهای فدریکو فلینی یا ویتوریو دوسیکا یا جوزپه تورناتوره رو دیدن صحنه های ایتالیا رو راحت میتونن مجسم کنن. برای اون بخشی که به مهاجرت به نیویورک میپردازه فیلم دنیای جدید امانوئله کریالسه کاملا نمود داشته. شخصیت راوی مادر هم منو یاد فیلم eleni پیتر یِیتس می اندازه.
صفحه قبل۱صفحه بعد