عشق هرگز فراموش نمی‌کند

دانلود و خرید عشق هرگز فراموش نمی‌کند

۴٫۲ از ۶۵ نظر
۴٫۲ از ۶۵ نظر

برای خرید و دانلود   عشق هرگز فراموش نمی‌کند  نوشته  فاطمه باغستانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

نشر کوله پشتی
کاربرمحترم که ادعا میکنین کتاب رو خوندین ، استفاده از عبارت "مسخره" برای کتابی که احیانا داستانش باب سلیقه شما نبوده خیلی زیبنده یک فرد کتابخوان نیست چون این توهینی آشکار به سایر دوستانیکه با کتاب ارتباط برقرار کردند، هست . گرچه مطمنم نه شما کتابخوان هستین و نه این کتاب رو خوندین. چون کسی بدون شناخت از موضوع یک کتاب ، کتاب رو نمیخره.
کتاب باز
از این انتشارات بهتر؟❤❤❤
بهار قربانی
توی این چند وقت اخیر ، بهترین کتابیه که خوندم... ترجمه که حرف نداره...عالی...وای چقد از خوندنش حالم خوبه...حتما حتما بخونیدش...پر از زندگی، پر از عشق، پر از امید... وای چقد کلمنتین رو دوست داشتم. چقدر از لوک خوشم اومد.
Zahra Mahboubi
کتابِ بی‌نظیریه... پر از احساسات ناب و عشق... داستان عاشقانه‌ای که هم لبخند رو به لبتون میاره و هم محزونتون میکنه...
0
مهديس
این کتاب فوق العاده است.
Nasim
کتابی به شدت جذاب و خواندنی و عاشقانه.به طوری که نمیشه زمین گذاشتش و باید زود بخونیدش.😊👌
کتاب باز
در کتابخوانی، استفاده از کلمات زیبا و داشتن سلیقه کوچکترین زشتی ای وجود ندارد
mozhim
کتاب ترجمه خوب و روانی داره، و چون توسط سه نفر روایت میشه برای خواننده اصلا خسته کننده نیست و اینکه من طرح روی جلد کتاب رو هم خیلی دوست داشتم
مریم
کتاب را کامل مطالعه کردم. ترجمه خوب و روانی داره و از نظر داستانی هم کتاب متوسطی است. جذاب شروع میشه ولی داستان پیشرفت زیادی در عشق نداره و در حد یک کشش عادی بین زن و مرد هست که هرجا این ارتباط باشه ،این حد از کشش و جذب بین دو جنس مخالف عادی است .اگرچه نیروی اولیه و محرکه عشق هم همین جاذبه هست ولی برای رسیدن به عشق ،مولفه های دیگری هم لازم است که در طول زمان و با شناخت کامل تر و تعاملات بیشتر به وجود میاد و تداوم عشق است که اعجاز عشق انسانی را نشان میدهد.
zahrratta
خیلی قشنگ بود. ترجمه ی روان و خوبی هم داشت. نمیخواستم تمومش کنم ولی نتونستم. الان تموم شده و به خودم اومدم دیدم چهار صبحه. یه حس خاصی به آدم دست میده بعد خوندنش.یه شادی غم انگیز
ráhã
تازه صفحه 21هستم،ولی کلی از این کتاب خوشم اومده از کسی ک بهم معرفی کرده خیلی خیلی ممنون :-)
Romina
کتاب بسیار زیبایی بود. عشق، امید و زندگی با همه محدودیت ها و ترس ها و شاید یکی از وحشتناک ترین بیماری های دنیا باز هم به نا امیدی ها غلبه میکنند " اگر کسی، حتی یک نفر، نام تو را به یاد داشته باشد و آن را با عشق تکرار کند یعنی تو در این دنیا حضور داری..."