اطلس ابر

دانلود و خرید اطلس ابر

۲٫۹ از ۸ نظر
۲٫۹ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود   اطلس ابر  نوشته  دیوید میچل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Soodeh66
من قبلا دو بار فیلمش رو دیده بودم و واقعا لذت بردم. همین کنجکاوم کرد که کتاب رو هم بخونم. کتاب جاذبه و کشش خوبی داره ولی به پیچیدگی فیلمش نیست. شاید در فیلم بخاطر تکرار شدن بازیگران در دوره های مختلف و ایجاد یک روند تغییر از خیر به شر و بالعکس در آنها داستان جذابیت بیشتری پیدا کرده. ولی به طور کلی این یکی از کتابهایی هست که حتما باید یکبار خوند.
masoud.snd
اسم فیلمش atlas could هست.
Elahe Fakoori
اسم فیلمش چیه میشه بگین
alireza
اوه من حوصله م سر رفت.خیلی پرش زمانش زیاد بود.ادم دلش می خواد با شخصیت ودر زمان به اندازه کافی باشه.ولی ادم تا میاددل ببندی، می بره به یه زمان ومکان دیگه.
⠀⠀⠀
فیلمشو ببین
زهرا۵۸
کتابی با چند روایت که قسمت اول و دوم همه انها مجزا و به دنبال هم آمده . کمی گیج کننده بود . نمی دونم لزوم دو قسمت کردن هر روایت چی بود حین مطالعه اونقدر درگیر داستان و شخصیتش میشی که قبلی و فراموش میکنی بنظرم اگر هر داستان تمام میشد بعد سراغ بعدی میرفت حس مطالعه دلنشین تر بود و فکر نمی کنم لطمه ای هم به اثر وارد بشه
کاربر ۱۹۳۲۴۹۱
فیلمش رو هم میتونید ببینید ولی با اینکه از هنرپیشه های خوبی استفاده کرده همین مشکل گیج زدن رو داره هرچند کتابش از فیلمش سرتره
nazanin
فیلمش خوب بود، کتابو نمیدونم
صفحه قبل۱صفحه بعد